Michał Materla jednak osiągnął porozumienie z KSW wg brazylijskich mediów

02 Wrzesień 2017
Michał Materla jednak osiągnął porozumienie z KSW wg brazylijskich mediów
foto.: kswmma.com

To dopiero mylące info! Najpierw brazylijski Combate (należące do telewizyjnego Globo TV) jak piorun z nieba spada z informacją o kontrakcie Michała Materli z UFC, a teraz dementuje swoje własne informacje. I to wszystko pod nosem polskich mediów, które nie są w stanie uzyskać oficjalnego potwierdzenia ani nawet komentarza od żadnej ze stron. Jedyne co udało nam się potwierdzić to „bez komentarza” ze strony managera zawodnika. Skąd więc Brazylijczycy mieliby mieć potwierdzenie?

Wg tego samego brazylijskiego portalu, KSW jednak osiągnęło porozumienie z Michałem Materlą, który miałby rzekomo zrezygnować z walki wieczoru UFC. Gdyby faktycznie tak się stało, bez względu na pierwotną wersję, byłby to niesamowity zawód dla fanów szczecińskiego Berserkera, który od lat przekonywał wszystkich, że jego sportowym marzeniem jest i będzie dążenie do UFC. Nie żeby źle nam się oglądało jego pojedynki na rodzimym rynku, ale mówić jedno a robić drugie… sami rozumiecie.

W tym wszystkim najpewniejsza wydaje się pozycja walki wieczoru dla Thiago Santosa, który potwierdził info drogą internetową. Teraz jednak plany prawdopodobnie ulegną mocnej przemianie, bo trzeba by równie mocnego nazwiska w 84 kg. Najgorsze w tej sytuacji jest to, że polskie media odbijają się od ściany do ściany, spekulując teraz na podstawie spekulacji. Tym bardziej, że skomplikowana sytuacja prawna Michała, nie pozwala mu przecież na wyjazd za granicę. Sprawa wymaga solidnego UPDATE’u, a więc miejmy nadzieję do zobaczenia niebawem.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Teraz to się zirytowałem. Zacząłem kopać od 4:30 rano i powoli zaczyna się wszystko układać w jedną całość.

 • moon

  Zawodnik mimo iż siedział we więźniu nie został zwolniony z kontraktu w KSW. Jako „gwiazda” tej organizacji sądzę że nigdy nie miał szans na pozwolenie na walkę poza KSW. Z tego co Kawul mówil kilka dni temu to dostało z pięciu top zawodnikow propozycje. Dlatego mimo wielu newsów nie wierzyłem do końca że Materla zawalczy w Gdańsku. A to dlatego ze w głównej mierze decydują o tym Kawulski i Lewandowski. Podtrzymuję swoje zdanie na temat UFC w Gdańsku i nawet prawie sie zgadzam z Kawulem że „są w dupie”. Irytuje mnie jednak coraz bardziej to że dzieli się informacjami tak szczątkowo że dotarcie do niego przez media graniczy z jakimś kurwa cudem. Pokazuje mi to że narazie czuje sie mocny ale jest na tyle niedoswiadczony w biznesie ( chociaz cenie ich poza tym przypadkiem w obyciu biznesowym) że nie rozumie ze dla mediów powinien byc dostępny zawsze, nieważne czy sie kogos lubi nie lubi szanuje czy nie. Polsat dzisiaj jest jutro nie ma, inne media również. A podstawowe pytanie brzmi czy Materla w ogóle po 8 miesięcznym kryminale jest w stanie wytrzymać w klatce chociaż jedną rundę. Mieliśmy juz przypadek w poslkim boksie jednego idioty ktory zapewniel ze w kryminale zrobil taki cykl przygotowawczy ( taboret, pompki, stolik:) ) ze zeżre przeciwnika. Nażarł sie sterydów i nie zeżarł. Także polecam trochę ochłonąć na temat rewelacji w sprawie Materli i obserwować rozwój wypadków).

  • W. Mrozowski

   Mianuję Cię redaktorem naczelnym, od teraz masz #GodMode, banuj ile wlezie. Idę pobiegać…

   • moon

    „Poleciłem ochłonąć” ogółowi a nie Redaktorowi 😉

  • dqw

   Skoro negocjował z UFC to oznacza,że kontrakt z KSW mu się skończył.

   • moon

    Moze i tak 😉

 • Adam

  Wiadomo już co z tym Materlą?

  • moon

   Od momentu w ktorym Redaktor poszedl biegac chyba wiele sie nie zmienilo 😉 Trza byc cierpliwym 😉

 • Lamikoboy

  To było raczej podbijanie kontraktu z KSW. Ze względu na wiadomoą sytuację, to poza granicami Polski raczej walczyc by nie mógł. A branie jednej walki, po półrocznej odsiadce z przeciwnikiem z Top 15 mądre by nie było.

  • moon

   Jakie podbijanie jak ma kontrakt? Chyba ze mu sie konczy bo akurat w temacie jego kontraktu nie jestem na biezaco. Łaski nie robi żeby walczyc i wie dobrze ze za granice nie wyjedzie, ze w UFC prawdopodobnie bylby to jeden strzal bo nie wiadomo kiedy bedzie mogl wyjechac za granice. Juz widze Kawulskiego jak pozwala sobie na „podbijanie” kontraktu :).

   • W. Mrozowski

    Rozmawiałem z osobami bezpośrednio zaangażowanymi w sprawę. Szykuj odmienne stanowisko. Możesz nie znieść prawdy.

    • Tomaso

     Może redaktor uchyli rąbka tajemnicy, co ma na myśli?

     • W. Mrozowski

      News w drodze.

     • W. Mrozowski

      O 22:00.

    • moon

     Redaktorze, za stary jestem żeby sie przejmować takimi sprawami ???? Po prostu duskutujemy i próbujemy czasem zgadywać. Czasami sie uda czasami nie ale ogólnie luzik 😉 Coś redaktor dzisiaj nie za bardzo w humorze ????