Michał Michalski vs Nassourdine Imavov na wrocławskim FEN 19

15 Wrzesień 2017
4
Michał Michalski vs Nassourdine Imavov na wrocławskim FEN 19

Karta dziewiętnastej FEN we Wrocławiu już prawie nabrała pełnych kształtów, bo ogłoszony przed chwilą pojedynek Michała Michalskiego (5-2), zamknął ostatnią wolną pozycję na rozpisce.

Rywalem „weterana” wrocławskiej organizacji, będzie brat utalentowanego Daguira Imavova, Nassourdine (2-1). Młodszy z braci ma na koncie trzy pojedynki, z których dwa wygrał przed regulaminowym czasem. Michał jeszcze do zeszłego roku szedł jak burza, aż do momentu mocnej przegranej z nieustępliwym Davy Gallonem. Był to jego ostatni pojedynek, więc aktualna dyspozycja będzie wielką niewiadomą, która znajdzie swoje rozwiązanie 14 października w rodzinnym Wrocławiu.

O powrocie i samym pojedynku, wypowiedział się Paweł Jóźwiak:

Daguir polecił mi swojego brata, który jego zdaniem będzie w przyszłości lepszy od niego. Warunki fizyczne ma imponujące, widziałem go podczas kilku treningów – chłopak robi ogromne wrażenie. Skonfrontuje się z Michałem Michalskim, którego rok w naszej federacji nie było, ale który jest bardzo doświadczony i głodny kolejnych pojedynków. Kto wygra? Gdybym wiedział, to pewnie bym obstawił werdykt tego pojedynku u bukmachera. Nie wiem, naprawdę nie mam pojęcia. Szykuje się ciekawe starcie.

Bilety na galę dostępne cały czas w internetowej sprzedaży.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vamos
Gość
vamos

Michalski is back. trzymam kciuki

boohmacher
Gość
boohmacher

Dobra informacje ze Michalski wraca bo dobrze sie oglada jego walki.

Domin
Gość
Domin

Fajnie będzie znowu zobaczyć w akcji Michalskiego, wgl jest jakiś konkretny powód tej jego długiej przerwy w startach?