Michał Michalski vs Nassourdine Imavov na wrocławskim FEN 19

15 Wrzesień 2017
Michał Michalski vs Nassourdine Imavov na wrocławskim FEN 19

Karta dziewiętnastej FEN we Wrocławiu już prawie nabrała pełnych kształtów, bo ogłoszony przed chwilą pojedynek Michała Michalskiego (5-2), zamknął ostatnią wolną pozycję na rozpisce.

Rywalem „weterana” wrocławskiej organizacji, będzie brat utalentowanego Daguira Imavova, Nassourdine (2-1). Młodszy z braci ma na koncie trzy pojedynki, z których dwa wygrał przed regulaminowym czasem. Michał jeszcze do zeszłego roku szedł jak burza, aż do momentu mocnej przegranej z nieustępliwym Davy Gallonem. Był to jego ostatni pojedynek, więc aktualna dyspozycja będzie wielką niewiadomą, która znajdzie swoje rozwiązanie 14 października w rodzinnym Wrocławiu.

O powrocie i samym pojedynku, wypowiedział się Paweł Jóźwiak:

Daguir polecił mi swojego brata, który jego zdaniem będzie w przyszłości lepszy od niego. Warunki fizyczne ma imponujące, widziałem go podczas kilku treningów – chłopak robi ogromne wrażenie. Skonfrontuje się z Michałem Michalskim, którego rok w naszej federacji nie było, ale który jest bardzo doświadczony i głodny kolejnych pojedynków. Kto wygra? Gdybym wiedział, to pewnie bym obstawił werdykt tego pojedynku u bukmachera. Nie wiem, naprawdę nie mam pojęcia. Szykuje się ciekawe starcie.

Bilety na galę dostępne cały czas w internetowej sprzedaży.

Komentarze

 • Domin

  Fajnie będzie znowu zobaczyć w akcji Michalskiego, wgl jest jakiś konkretny powód tej jego długiej przerwy w startach?

  • W. Mrozowski

   Tak, fajnie że powalczy. Chyba jakaś kontuzja. Wagowo przez to poszedł chyba z 2 dywizje w górę 🙂

 • boohmacher

  Dobra informacje ze Michalski wraca bo dobrze sie oglada jego walki.

 • vamos

  Michalski is back. trzymam kciuki