Mocno roszada Jotko-Hall w rankingu UFC, Jędrzejczyk na #7 miejscu P4P

21 Wrzesień 2017
Mocno roszada Jotko-Hall w rankingu UFC, Jędrzejczyk na #7 miejscu P4P
foto.: mmajunkie.com

Po sobotniej przegranej Krzysztofa Jotko przez TKO, Polak chwilowo utracił pozycję „Gate Keepera” w TOP 10 wagi średniej UFC i spadł na 12 pozycję. Jego pogromca Uriah Hall, utorował sobie z kolei drogę pięściami aż o 4 pozycje w górę, z 14 na 10 miejsce.

Joanna Jędrzejczyk z kolei, po tym jak z rankingu wypadł Jon Jones, powoli wspina się w kierunku najwyższej dotychczas pozycji #6 w rankingu bez podziału na kategorie wagowe, bo właśnie z powrotem wskoczyła na #7 na którym była pod koniec zeszłego roku. Polka przyznała swego czasu, że ma spore ambicje na TOP 3 i wyrównanie rekordu obron pasa w Nowym Jorku, na pewno zapewni jej solidny awans.

Na koniec, do rankingu TOP 15 powrócił Jan Błachowicz, który zadziwiająco awansuje i spada na przemian w drabince. W październiku stanie w Gdańsku przed ostatnią szansą zachowania kontraktu. trzymamy kciuki mocniej niż zwykle.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Mam pytanie. Czy Grabowski jest dalej zawodnikiem UFC ?

  • W. Mrozowski

   Póki co tak.

   • Dariusz

    Daniel zostal wyrzucony a Graba dostanie kolejna szanse 😉

 • Hhb

  Zeby baby dawac,do rankingu P4P to jest smiech na sali.

  • Boruta

   Odpierdol się od Aśki. Moim zdaniem powinna być #1 w p4p. Każdemu by najebała z tego rankingu. Nooo chyba że jakiś szmaciarz odważył by się podnieść rękę na kobietę.