Norman Parke uderzył Mateusza Gamrota podczas drugiego spotkania twarzą w twarz

18 Wrzesień 2017
Norman Parke uderzył Mateusza Gamrota podczas drugiego spotkania twarzą w twarz

Do kolejnego spotkania twarzą w twarz doszło wczoraj pomiędzy Mateuszem Gamrotem (13-0; KSW: 9-0) a Normanem Parkem (23-6-1; KSW: 0-1) na spotkaniu medialnym w Dublinie przed październikową galą KSW 40. Tak jak przed tygodniem na targach FIWE nie brakowało emocji, które towarzyszyły obu fighterom. Tym razem jednak sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli, ponieważ zawodnik z Irlandii Północnej nie wytrzymał i uderzył Polaka otwartą dłonią w twarz, co można zobaczyć na poniższym nagraniu wideo:

Gamrot vs Parke 2 face to face live straight from Dublin

Opublikowany przez KSW na 17 września 2017

A tu z innego kąta.

 

Komentarze

 • moon

  Nie przepadam za trashem. Uważam tych którzy go robią za debili ( najgorzej znoszę trash Jędrzejczyk) ale to dotknięcie w twarz Gamrota nie nadaje sie do komentarza. Niech chłopcy wyjdą do klatki dadzą fajna walkę i nie macają sie po buziach jak komar po jajach.

  • Tomaso

   Nie mam nic przeciwko lekkiemu trashowi, dla nich to też jest promocja pozwalająca więcej zarobić, często to czysty biznes. Dodatkowo czasem uda się wejść do głowy przeciwnika jeszcze przed walką. A i spotkania twarzą w twarz są ciekawsze jak się chłopaki trochę powyzywają.

   • moon

    Kontrakty już podpisane wiec gdyby nie wiadomo jak sie macali po ryjach to Kawul nie dopłaca za nic w swiecie????Moze nakręcą Janów na PPV. Mnie nie przekonuje w każdym razie „biznesowy trash” Jak sie lać to konkretnie a nie patrząc na słupki płac. Zobaczymy co to macanko spowoduje 😉

    • Łukasz „El Jot” Wojno

     Mam nadzieję, że zakończeniem walki przed czasem i brakiem niedomówień.

     • moon

      Oby ale na to poczekajmy do walki a nie oglądajmy macania na jakichś spotkaniach w remizie.

 • Bolo78

  Gamrot powinnien go ogarnac ponownie, zycze mu szybkiego KO na tym pajacu!!