Nowy, wcześniejszy termin 5-tych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA

05 Wrzesień 2017
0
Nowy, wcześniejszy termin 5-tych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA
Piąta edycja Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Toruniu została oficjalnie przesunięta w czasie o tydzień wcześniej, czyli na 16-17 września, zamiast zapowiadanego 23-24.09. To nie koniec zmian, bo wg organizatora Pana Adriana Tabora, impreza została wzbogacona o nowe kategorie wagowe:
  • -59 kg i + 59 kg dla kobiet, gdzie w zeszłym roku nie było z góry założonego podziału
  • -66 kg do standardowego -73 kg, -80 kg, -87 kg, -96 kg, +96 kg mężczyzn

To nie koniec ciekawostek, bo tegoroczni zwycięzcy bazowych kategorii wagowych mężczyzn (od -73 kg), zostaną nagrodzeni mistrzowskimi pasami! Jest spora szansa, że jeśli nowe dywizje wagowe kobiet się przyjmą, to w przyszłym sezonie także doczekają się swoich pasów.

Wg organizatora:
Swój udział w zawodach potwierdzili Szymon Bajor, który zapowiedział odzyskanie tytułu, Rafał Błachuta oraz Tomasz Zysk. Niedzielne finały zapowiadają się mega ekscytująco i nie zabraknie licznych niespodzianek. Nasze zawody, które zaczynaliśmy w roku 2013 pokazały i udowodniły, że ten przekrojowy sport jest już zadomowiony w każdej formacji mundurowej w Polsce. Przełożeni są dumni ze swoich podwładnych i chętnie przypatrują się ich poczynaniom, co przekłada się na sprawność całych jednostek. Jako organizator liczę, że całe zawody znów odbędą się w duchu rodzinnej rywalizacji i żaden z funkcjonariuszy nie odniesie kontuzji, a w poniedziałek wyjdzie do służby bogatszy w doświadczenie i mocniejszy psychicznie. Takie było tego założenie i jak do tej pory udaje nam się je realizować.

My także dotrzymując czy raczej rozpoczynając od zeszłego roku swoją tradycję, pojawimy się w niedzielę w Toruniu, by transmitować na żywo finały mistrzostw. Godzina niedzielnego streamu, od około 15:00. Do zobaczenia na miejscu!

Miejsce zawodów: Hala sportowo-widowiskowa, ul. Bema
Waga i weryfikacja: 15 Wrzesień godz.17-20.

PROGRAM ZAWODÓW:
16 Wrzesień 2017r.15.00 – konferencja techniczna
16.00 – walki eliminacyjne
20.00 – zakończenie rywalizacji sportowej

17 Wrzesień 2017r.

15.00 – walki półfinałowe i finałowe
20.00 – zakończenie zawodów

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o