Paweł Brandys rywalem Bartosza Leśko na październikowym FEN 19

01 Wrzesień 2017
Paweł Brandys rywalem Bartosza Leśko na październikowym FEN 19

Fight Exclusive Night zakontraktowało kolejną parę zawodników na dziewiętnastą galę we Wrocławiu, którzy gwarantują sportowe emocje. W Hali Orbita spotkają się Paweł Brandys reprezentujący bielskich Berserkerów oraz Bartosz Leśko z gdyńskiego Mad Dogs.

Obaj zawodnicy mają już doświadczenie w klatce/klatkoringu FEN, jednak  to Leśko (5-0-1) jest tym, który ma dodatni bilans pod banderą dolnośląskiej organizacji. Nie tak dawno w świetnym stylu pokazał się przed własną publicznością w Trójmieście, poddając utalentowanego Aleksandra Rychlika przez duszenie.

Tym samym sposobem przegrał z kolei Brandys (6-4) podczas debiutu FEN, który w międzyczasie zmienił klubowe barwy i w maju zdołał przerwać pasmo dwóch porażek. W tym pojedynku grzmoty są praktycznie zagwarantowane, o czym przekonuje kibiców Paweł Jóźwiak:

Obiecywałem wielkie grzmoty i tak będzie we Wrocławiu. Leśko i Brandys z 11 wygranych wspólnie pojedynków aż 10 zakończyli przed czasem. Czy coś więcej muszę dodawać, żeby przekonywać o wyjątkowości tego starcia? Chyba nie

Bilety na FEN 19 „Bitwa o Wrocław” są cały czas dostępne w internetowej sprzedaży.