Paweł Brandys rywalem Bartosza Leśko na październikowym FEN 19

01 wrzesień 2017
0
Paweł Brandys rywalem Bartosza Leśko na październikowym FEN 19

Fight Exclusive Night zakontraktowało kolejną parę zawodników na dziewiętnastą galę we Wrocławiu, którzy gwarantują sportowe emocje. W Hali Orbita spotkają się Paweł Brandys reprezentujący bielskich Berserkerów oraz Bartosz Leśko z gdyńskiego Mad Dogs.

Obaj zawodnicy mają już doświadczenie w klatce/klatkoringu FEN, jednak  to Leśko (5-0-1) jest tym, który ma dodatni bilans pod banderą dolnośląskiej organizacji. Nie tak dawno w świetnym stylu pokazał się przed własną publicznością w Trójmieście, poddając utalentowanego Aleksandra Rychlika przez duszenie.

Tym samym sposobem przegrał z kolei Brandys (6-4) podczas debiutu FEN, który w międzyczasie zmienił klubowe barwy i w maju zdołał przerwać pasmo dwóch porażek. W tym pojedynku grzmoty są praktycznie zagwarantowane, o czym przekonuje kibiców Paweł Jóźwiak:

Obiecywałem wielkie grzmoty i tak będzie we Wrocławiu. Leśko i Brandys z 11 wygranych wspólnie pojedynków aż 10 zakończyli przed czasem. Czy coś więcej muszę dodawać, żeby przekonywać o wyjątkowości tego starcia? Chyba nie

Bilety na FEN 19 „Bitwa o Wrocław” są cały czas dostępne w internetowej sprzedaży.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x