Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 117 w Japonii

23 Wrzesień 2017
0
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night 117 w Japonii
foto.: mmajunkie.com

Szalony weekend MMA w pełni i jedna z siedmiu gal za nami. Poniżej pierwsze emocje jakie wypłynęły z ust poszczególnych zwycięzców na UFC Fight Night 117 w legendarnej Saitama Super Arena.

Ovince Saint Preux:

Możecie nazwać to duszenie Von Preux, Czekałem tylko aż chwyci mnie za głowę, bo to moja flagowa technika i w zasadzie go uśpiłem. Wiedziałem, że duszenie weszło jak tylko uwięziłem jego rękę i pozostało czekać aż straci przytomność. Po zmianie rywala nie musiałem niczego zmieniać, gdyż obaj lubią uderzać. W tym sporcie trzeba być gotowym na wszystko, ale nadal chcę walczyć z Shogunem.

Jessica Andrade:

Musze podziękować swojemu mistrzowi. Nie muszę wyjeżdżać z Brazylii, żeby móc się właściwie przygotować. Trenowałam bardzo ciężko do tego pojedynku. Kluczem (do rewanżu z Jędrzejczyk) jest nieustanny rozwój. Robię to dla swojej rodziny, Brazylii i wszystkich zaangażowanych w moją karierę.

Dong Hyun Kim:

Oglądałem walki Gomiego od szkoły średniej i zawsze był dla mnie bohaterem. Dziękuję swojemu teamowi za pomoc w przygotowaniach. Wiedziałem, że jest świetnym strikerem i miałem w planie unikać wymian bokserskich. W drugiej rundzie miałem skrócić dystans wg planu.

Gokhan Saki:

Po pierwsze dziękuję Japonio, kocham Was. Cieszę się, że mogłem tu wrócić. Odpowiadając na pytanie, nie walczyłem przez 2 i pół roku. Jak mówiłem, nie było żadnego dobrego wyzwania w K-1, ale to było świetne wyzwanie. Wiele osób powtarzało mi, że jestem szalony że się na to zdecydowałem. Czasami myślałem podobnie po ciężkim treningu. Ale jak powiedziałem, to jest mój dom. Wróciłem w oktagonie!

W kickboxingu przywykłem do walki z cięższymi rywalami, bo nikt nie łapał mnie w klinczu, gdyż w K-1 nie wolno było tego robić. Przedtem mierzyłem się w pojedynkach z 3 minutowymi rundami. Dzisiaj było ciężko, ale nie walczyłem 2,5 roku i chciałem to poczuć. To uczucie powróciło i następnym razem nie będę już zaskoczony. To czego się nauczyłem to fakt, że kondycja w kick boxingu jest czymś zupełnie innym. Nie przywykłem do zapasów i BJJ. Nauczyłem się sporo i mam nadzieję, że udało mi się trochę tego pokazać. Następnym razem moja kondycja i cała reszta będzie lepsza. Jestem atletą na światowym poziomie. Nieważne jaki sport, nauczę się go jeżeli tylko go kocham.

Teruto Ishihara:

Czuję się wspaniale, Japonia to mój dom. Miałem dwie przegrane z rzędu, ale udało mi się wrócić ze zwycięstwem, dlatego przetrwam to, wrócę silniejszy i mogę walczyć z każdym.

Jussier Formiga:

Miałem świetny pojedynek i dokładnie po to przyjechałem do Japonii. Zamierzam podnosić tempo i na razie nie zawracam sobie głowy pasem. Uwielbiam tutaj walczyć i dlatego poprosiłem UFC, żebym mógł wziąć udział na gali w Japonii. Sean Shelby, Dana White… chcę swoją szansę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o