TFL 12: Powrót Michała Elsnera i debiut Marcina Skrzeka przed własną publicznością

14 Wrzesień 2017
0
TFL 12: Powrót Michała Elsnera i debiut Marcina Skrzeka przed własną publicznością

Dwa ciekawe nazwiska dla lokalnych fanów w Radomiu, którzy 12 listopada pojawią się na TFL 12. Po dłuższej przerwie do klatki powróci Michał Elsner, a wcześniej zobaczymy kolejnego reprezentanta gospodarzy, Marcina Skrzeka.

Młodszy z walecznych braci Elsner, ma w tej chwili wyrównany rekord 12 zwycięstw i 12 porażek. Swój ostatnie pojedynek przegrał przez TKO na gali w Rosji, aż cztery lata temu. Występ przed lokalną społecznością najwyraźniej był wystarczającym argumentem, aby skłonić go do przetestowania swoich umiejętności ponownie. Podekscytowany „Come Back’iem” jest również organizator – Jacek Sarna:

Zapowiada się szczególny debiut, ponieważ Michał jest również trenerem klubu sportowego VIRTUS Radom. Całą karierę musiał czekać aby zaprezentować się przed swoimi ludźmi i jestem pewien, że będzie to jego emocjonalny start pod wieloma względami. Życzę mu powodzenia, ponieważ karierę obydwu braci Elsner śledzę, już od ich debiutu w MMA a więc od 2008 roku. Jest niewielu zawodników w Polsce , którzy mają na koncie aż 24 zawodowych walk. Nie znamy się osobiście ale życzę Michałowi owocnych i szczęśliwych przygotowań do gali TFL 12, bez kontuzji.

W kwestii początkującego i póki co niepokonanego Skrzeka (2-0), reprezentant Cross Fight Radom stoczy swój trzeci amatorski pojedynek dla TFL. Do tej pory ma na koncie jednogłośną decyzję i TKO. 12 listopada liczy na kolejne, mocne zwycięstwo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments