Tomasz Oświeciński oficjalnie zawodnikiem KSW

05 Wrzesień 2017
Tomasz Oświeciński oficjalnie zawodnikiem KSW

Jeden z popularniejszych aktorów ostatnich lat w polskim kinie rozrywkowym – Tomasz Oświeciński, jest już oficjalnie zawodnikiem KSW. Wiadomość została podana przed chwilą przez polską organizację.

Sam aktor i jego manager, kuszą fanów MMA od wielu tygodni, jeżeli nie miesięcy. Wielu spośród Was czytelników, interpretowało to jako sposób na podbicie stawki wśród promotorów, a zainteresowani byli również m. in. FEN i nawet ACB, które wyznaje przecież zasadę „Less show, more fighting”. Jak niosą wieści z ulicy (red. wyłącznie w formie ciekawostki), a show business rządzi się swoimi prawami, odpowiednia opłata przedwstępna, dawno już zadecydowała którą z organizacji wybierze filmowy „Strachu”.

Oświeciński w młodości trenował judo, obecnie jego sylwetka jest efektem wielu lat przerzucania ciężarów na siłowni. Od pewnego czasu trenuje MMA w warszawskim WCA Fight Team. Debiut zostanie ogłoszony na przestrzeni najbliższych tygodni, ale bylibyśmy zaskoczeni gdyby nie chodziło o początek grudnia i starcie z Popkiem.

Komentarze

 • moon

  Trzeba sie spieszyć bo chlopina ma już 44 lata wiec pewnie długo nie powalczy, a moze raz. Zobaczymy.

 • Zawodnik32

  Po co takiego starego capa zatrudniać ? Gdyby miał te 34 lata to jeszcze…a teraz ? Już ja bym tego dziadka poskładał.

  • W. Mrozowski

   Nie masz takiego fejmu. Dlatego…

  • Bolo78

   Chcialbym to zobaczyc

  • moon

   Zrobi freaka, janusze sie będą cieszyć a Kawul pewnie po walce zdecyduje czy brać dalej czy nie.

 • Dariusz

  Myslalem ze dzieki freak’om bedziemy mieli prawdziwe sportowe walki a nie kolejne freaki…

  • Lamikoboy

   będziesz miał kolejne sportowe walki i będziesz miał kolejne freaki. Taki Gamrot czy Parke ludziom w Polsce nie mówi praktycznie nic, a taki ” Strachu” działa na wyobraźnię, zobaczą w kinie, zobaczą w tv to może będą chcieli zobaczyć galę. A jak już zobaczą galę, to może zobaczą też walke Gamrota. Tak samo było z Pudzianowskim, chcoiaż tych przypadków nie ma sensu porównywać. Ale wszystkie obecne gwiazdy KSW wybiły się właśnie na Pudzianie, łącznie z Czeczenem.

   • wdq

    Przestań te bzdury opowiadać, może niech jeszcze Małysza zatrudnią. Ta organizacja to bardziej wrestling przypomina niż MMA. W żadnej organizacji chyba nie było takich jaj żeby zatrudniać 44 latka bez żadnego doświadczenia w MMA.

    • W. Mrozowski

     W Rizin Gabi walczyła niedawno z 50 letnią pro wrestlerką, która odbijała się od lin, aż nadziała się na uderzenie 🙂 Ale miała 5-5… nie wiem jakim cudem.

 • Lamikoboy

  Brawo KSW. Ludzie chcą Stracha oglądać i zapłacą za to pieniadze. Duet K&L to mądrzy panowie i potrafia liczyc pieniądze. Nie są organizacją charytatywną. I na szczęscie nie spoglądają się na zakompleksonych forumowiczów z tego forum czy z rocksów, Jeżeli w zamian za freaka dostajemy 8 dobrych pojedynków to w czym problem. Możecie wyjść do toalety, na papierosa czy cokolwiek. Przecież nie zatrudniają go jako sportowca, tylko jako osobę, która wypromuje galę, sprzeda bilety i PPV. Zasięg ogromny, całe rzesze fanów M jak miłość 😀 co najważniejsze niedługo do kin wchodzi „Botoks”, myślę, że film przyciągnie realnie do kin 1,5 – 2 milony ludzi, może nawet więcej. To potencjalnie 2 milony osób, które stać na wykupienie PPV. Ludzie, którzy wydają w kine jednorazowo 30 zł ( z popcornem i colą nawet 50zl) nie będą płakać jak rozżalone dziciaki na wydanie 40 zł na PPV. Świetna zagrywka włodarzy. Ja tam z checią obejrzę sobie jego walkę z Popkiem czy Bruneiką dla rozrywki. Była czysto sportowa karta ACB na ergo arenie i co ? Kompromitacja, ci co na internatach wylewają żale ze nie chcą cyrku tylko sport na gali się nie pojawili, śmiali sie tylko,że frekwencyjna porażka. Jeżeli MMA ma być popularne jak inne dyscypliny, to trzeba ten sport przybliżyć wszystkim ludziom, nie tylko znawcom. Z KSW mozemy być dumni, bo to jedna z nielicznych organizacji, która oparła się UFC. A polski rynek raczej trudno będzie im zdobyć skoro nawet Joanna ma w dupie tą galę

  • moon

   Jeden freak na gale jeszcze ujdzie. Oby tylko imbecyla z siebie nie zrobił.