Tomasz Oświeciński oficjalnie zawodnikiem KSW

05 Wrzesień 2017
Tomasz Oświeciński oficjalnie zawodnikiem KSW

Jeden z popularniejszych aktorów ostatnich lat w polskim kinie rozrywkowym – Tomasz Oświeciński, jest już oficjalnie zawodnikiem KSW. Wiadomość została podana przed chwilą przez polską organizację.

Sam aktor i jego manager, kuszą fanów MMA od wielu tygodni, jeżeli nie miesięcy. Wielu spośród Was czytelników, interpretowało to jako sposób na podbicie stawki wśród promotorów, a zainteresowani byli również m. in. FEN i nawet ACB, które wyznaje przecież zasadę „Less show, more fighting”. Jak niosą wieści z ulicy (red. wyłącznie w formie ciekawostki), a show business rządzi się swoimi prawami, odpowiednia opłata przedwstępna, dawno już zadecydowała którą z organizacji wybierze filmowy „Strachu”.

Oświeciński w młodości trenował judo, obecnie jego sylwetka jest efektem wielu lat przerzucania ciężarów na siłowni. Od pewnego czasu trenuje MMA w warszawskim WCA Fight Team. Debiut zostanie ogłoszony na przestrzeni najbliższych tygodni, ale bylibyśmy zaskoczeni gdyby nie chodziło o początek grudnia i starcie z Popkiem.

Komentarze