UFC FN 116: Uriah Hall znokautował Krzysztofa Jotko w 2 rundzie

17 Wrzesień 2017
UFC FN 116: Uriah Hall znokautował Krzysztofa Jotko w 2 rundzie

Dosłownie kilka sekund temu, Krzysztof Jotko (19-3) rozpoczął w Pittsburghu wspinaczkę z miejsca do którego wrócił po ostatniej przegranej. Notowany na #10 miejscu w kategorii, Polak niestety uległ wciąż niebezpiecznemu Uriah Hall (13-8) w 2 rundzie.

Runda 1.

Polak wszedł dynamicznie i nadział się na kontrę. Zrewanżował się dobrym podbródkowym i kontynuuje presję. Uriah szuka kopnięć. Jotko skraca dystans, Hall zrywa uścisk. Jotko trzyma rywala krótko i trafia sierpem, który rozpoczyna kłopoty przeciwnika. Krzysztof widzi i trafia poteznym podbródkowym, drugim i trzecim. Hall jest ranny, Jotko obala go i zajmuje pozycję z góry, uderza i zachodzi za plecy. Uriah wstaje z Jotko na plecach, który szuka duszenia i gdy było blisko, Uriah ucieka i oddaje dosiad. Hall ucieka do stójki, Krzysztof napiera i uderza z otwartymi ustami.

Runda 2.

Lewe oko Halla w nie najlepszym stanie, ale wciąż niebezpieczny bo szuka niskich kopnięć, nastawiając Krzysztofa na wysokie kopnięcia. Jotko kopie na korpus i poprawia prawym. Hall powoli przebija się ciosami bokserskimi. Potężny prawy zamaszysty posłał Polaka na matę i stamtąd gradem ciosów nie pozwolił mu już wstać. Sędzia przerwał.

To kolejny raz, gdy przegrana Krzysztofa Jotki wzbogaciła jego rywala o 50 tysięcy dolarów (Wystąpienie Wieczoru).

Komentarze