65-sekundowe zwycięstwo Fabricio Werduma na UFC 216 w Las Vegas

08 październik 2017
0
65-sekundowe zwycięstwo Fabricio Werduma na UFC 216 w Las Vegas
foto.: mmafighting.com

Walt Harris zaryzykował, ale w jego przypadku odważna decyzja nie zaprocentowała na jego korzyść. Amerykanin musiał skapitulować tak szybko, jak podjął decyzję o wskoczeniu za Derricka Lewisa w starciu z Fabrio Werdumem, bo klepał już po 65 sekundach starcia.

Harris miał walczyć tego dnia z zawodnikiem stójkowym, biorąc w zamian starcie z absolutnym asem parteru w skali światowej i tu również odbyło się w zasadzie bez ciosu, bo Werdum jedynie schylił się po nogę rywala i sprowadził go bez większego problemu. W skrócie: półgarda, dosiad, plecy i płynne przejście do balachy, potwierdziły absolutną różnicę klas, nie wnosząc niemal absolutnie niczego do miejsca w którym Fabricio znajdował się przed tym pojedynkiem, choć samemu twierdzi inaczej:

Bardzo cieszę się, że doszło do walki, bo zmienili mi rywala na 3 godziny przed. To jest moje życie i kocham to co robię. Chciałem pokazać wszystkim, że jestem najlepszy na świecie. Bardzo mocno trenuję u siebie tę technikę kończącą. Abstrahując od mojej poprzedniej walki z Alistairem, która należy już do przeszłości. Chcę ponownie walczyć ze Stipe Miocicem i odzyskać mój pas.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x