Adam Niedźwiedź poddał Labiaka duszeniem, Bonus BGC przegrał decyzją z Wojciechem Golą

08 Październik 2017

Szybki wypad na poznański Night of Champions, obrodziła w garstkę newsów i materiałów video. Bardzo ciekawie wypadł pojedynek Eweliny Woźniak, która okazała się mocniejsza niż jej rywalka Hanna Gujwan i zwyciężyła decyzją. Spora strata dla Eweliny, że starcie odbyło się w formule amatorskiej.

W najważniejszym freaku gali, Wojciech Gola z Warsaw Shore, jednogłośnie pokonał Piotra Witczaka, a.k.a. Bonus BGC. Pojedynek kickbokserski określony mianem „formuły freak fight”, który rozgrzał wielkopolską publczność do czerwoności.

Bardzo dobrze zaprezentował się Adam Niedźwiedź, który mocno podkreślił, że 2017 będzie należał do niego. Po mniej więcej 2 minutach, poddał Jakuba Labiaka duszeniem trójkątnym rękami.

Komentarze

 • Primo

  Walke bonusa nagrywam na plyte i stawiam na polce obok walki Stephana Bonnara z Forestem Griffinem. Po prostu esencja mma.

  • W. Mrozowski

   Hehe dobre porównanie. Tamten pojedynek zmienił UFC, a Wiec czekamy.

 • moon

  Nie mam pojecia kto to Bonus kto to Gola ale cepy niezle od początku walki😎Publiczność podjarana jakby w stanie wojennym suchary rzucili na półki 😀. Przeraża to ze młody facet potrafił sie tak zapuścić.

  • Boruta

   Bonus jest trochę upośledzony tak naprawdę. ten drugi też jest upośledzony. A publika w 7 niebie.
   Wole trochę inne freak fighty.

 • moon

  Spróbowałbym Niedźwiedzia rzucić na szersze wody z kimś poważniejszym. Facet ma umiejętności ( w końcu wygrał z samym Trybałą😀) ale bez złośliwości czekam na jakaś walkę z dobrym zawodnikiem.

  • W. Mrozowski

   Właśnie… Adam jest gotowy na więcej.