Anthony Johnson rozważa powrót do UFC jako zawodnik wagi ciężkiej wg managera

03 Październik 2017
Anthony Johnson rozważa powrót do UFC jako zawodnik wagi ciężkiej wg managera

W świecie sportu istnieje pojęcie przejścia na emeryturę i „udawana emerytura”, która niejako daje zawodnikowi swobodę przemyślenia dalszych planów, a może nawet możliwość renegocjacji warunków. Operujący ostrym językiem manager Ali Abdel-Aziz zdradził we wczorajszym The MMA Hour, że jego podopieczny Anthony Johnson, może niebawem wrócić do UFC.

To ma dla niego sens. Wróci jako zawodnik wagi ciężkiej. Chcemy, żeby wrócił jako ciężki. W tym tygodniu spotkamy się z UFC i zobaczymy co dalej. Dana White naprawdę uwielbia Anthony’ego. Jak można nie kochać Anthony’ego? On jest wręcz przerażający (jako fighter).

„Rumble” rzekomo zakończył sportową karierę po przegranym kwietniowym pojedynku z Danielem Cormierem o pas, rzekomo wskazując na brak motywacji i biznesowe powody poza sportowe, które przekonują go do obrania innego kierunku. Czyżby biznes w oktagonie był jednak bardziej opłacalny? A może po prostu duch sportowej rywalizacji zwyciężył? Być może okaże się już niebawem.

W całej tej sytuacji wrażenie robi fakt, że Anthony dał się poznać fanom od wagi średniej, gdzie cykliczne problemy ze ścinaniem, w końcu skierowały go do półciężkiej, a teraz nawet do ciężkiej. Kto jak kto, ale Johnson nadaje się do każdej z wymienionych.

Komentarze

  • Primo

    Kurde , ja to bym chcial zobaczyc go jeszcze raz w starciu o pas lhw . Moze nie teraz jeszcze , ale w przyszlym roku jak najbardziej.

    • Zawodnik32

      Dokładnie, tylko głowa zawiodła w walce/kach z DC.