Barbara Nalepka wypadła z sobotniego FEN 19

09 Październik 2017
Barbara Nalepka wypadła z sobotniego FEN 19
foto.: plmma

Czarne chmury zawisły raz jeszcze nad sobotnią FEN 19 i miejmy nadzieję, że po raz ostatni. Z powodu choroby, swoją obecność w walce z Magdaleną Rak, musiała wycofać Barbara Nalepka. Organizator cały czas próbuje znaleźć zastępstwo.

Wg informacji, które dotarły do MMAnews, Nalepka nie zawalczy we Wrocławiu z powodu zapalenia oskrzeli, które rozwinęło się u niej na dobre kilka dni temu. Zawodniczka została poddana kuracji antybiotykami, ale niestety nie wyzdrowieje do weekendu. Szkoda, bo Barbara miała szansę otworzyć nowy rozdział kobiecego MMA w FEN i pokazać nad czym pracowała przez ostatnie tygodnie.

Chwilę po publikacji na naszym portalu, na fan page’u Barbary Nalepki znalazło się potwierdzenie:

Już oficjalnie muszę ogłosić że niestety nie zawalczę w sobotę na gali FEN we Wrocławiu 🙁 Mimo świetnych przygotowań bo wszystko szło wg planu niestety dopadło mnie choróbsko i mimo walki o postawienie mnie na nogi jak najszybciej wygrała choroba. Zdrowie najważniejsze a mam nadzieję, że ta walka nie ucieknie i skrzyżujemy jeszcze z Magdą rękawice . Oczywiście pojawię się na gali FEN, ale tylko już jako kibic. Do zobaczyska na kolejnej mojej walce.

Komentarze

  • moon

    To niestety nie szachy i z takimi sytuacjami trzeba sie liczyć.

  • vamos

    Szkoda przygotowań, ciekawe jak by sie pokazała. ale jak pech to pech