Darren Till: „Zamierzam wyłączyć Kowbojowi światło.”

17 październik 2017
0
Darren Till: „Zamierzam wyłączyć Kowbojowi światło.”

W najnowszym „On the Fly” w którym bohaterem jest uczestnik walki wieczoru na UFC FN 118 w Gdańsku, Darren Till nie krył się w swoich planach względem Donalda Cerrone, które ma zamiar zrealizować przed kibicami na wypełnionej Ergo Arenie.

Musisz szanować kogoś takiego jak Kowboj. To twardziel, który walczył z każdym. Nie obawia się nikogo, jest bardzo przekrojowy. Ale ja teraz uderzam tak mocno, że nie zdoła zregenerować i stamtąd nokaut będzie bliski. Za każdym razem gdy walczę, dominuję rywali. Donald to numer #6 na świecie, ale zamierzam wyłączyć mu światło. To jest mój cel.

Reprezentant Liverpoolu podkreśla jednak, aby jego słowa zinterpretować we właściwy sposób i nie odebrać ich na opak. Bardziej niż słowa, przemawiają nawet jego walki, a dokładniej 15 wygranych bez porażki:

Jestem po prostu pewny siebie. Nie jestem arogancki, lecz zwyczajnie pewny siebie. Jeżeli ja nie uwierzę w siebie, to nikt na pewno nie uwierzy we mnie. Tracę zdrowie, moja twarz jest roz*ierdolona, jestem zmęczony. Wierzę w swoje umiejętności, że nikt nie jest lepszy ode mnie. Trenuję z zawodnikami wagi ciężkiej, co wobec tego zrobię z fighterem wagi lekkiej?

Pier*olę pięć rund, zróbmy dziesięć. Je*ać to! Będę największym fighterem jakie kiedykolwiek żył.

Odpowiedź nadejdzie niebawem, bo już w najbliższą sobotę. Tymczasem, zobaczcie wspomniany materiał video.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x