Grudniowa PLMMA 75 przeciw nowotworom. Najman, Ziółkowski, Kołecki i inni w rozpisce

02 Październik 2017
Grudniowa PLMMA 75 przeciw nowotworom. Najman, Ziółkowski, Kołecki i inni w rozpisce

Siedemdziesiąta piąta gala PLMMA na warszawskim Torwarze, szykuje się na mocny hit przez podwójne uderzenie, bo oprócz sportowych emocji, wydarzenie stanie pod znakiem walki z nowotworami. Wszystko za sprawą organizatora Mirosława Oknińskiego, u którego zdiagnozowano tę chorobę cywilizacyjną i który wykorzysta okazję do nagłośnienia problemu.

To nie wszystko z akcentów zdrowotnych, bo na rozpisce pojawi się zawodnik specjalny – Łukasz Warchoł, który samemu zmierzył się z nowotworem i póki co walkę wygrywa. Co ciekawe, poza bujną karierą amatorską w boksie i BJJ, śląski fighter ma na koncie jedną walkę zawodową właśnie z Mirosławem Oknińskim.

Na grudniowej rozpisce, znajdą się ponadto Marcin Najman, Marian Ziółkowski, Szymon Kołecki, Wojciech Orłowski, Kamil Bazelak. Gala tak naprawdę powinna mieć numer 74, po tym jak październikowy event odwołano, ale najwyraźniej organizator zadecydował, żeby nie komplikować już numeracji.  Do zobaczenia na Torwarze.

Komentarze

  • Nandi Lukas

    Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Trenerze Bedzie Dobrze Pozdrawiam!

  • moon

    Nie wiem w czym tu przeszkadza nr 74 i komplikacje z tym związane ale nie jest to jakby tu powiedzieć problem nr 1. Oby Mirek ogarnął gale wraz ze swoim zdrowiem.