Ian McCall rozwiązał kontrakt z UFC za porozumieniem stron

09 Październik 2017
0
Ian McCall rozwiązał kontrakt z UFC za porozumieniem stron

Ian McCall będzie szukał swojej szansy poza oktagonem UFC. Przed chwilą, w programie „The MMA Hour”, zawodnik poinformował fanów, iż ma pozycję wolnego agenta”

Poprosiłem UFC o rozwiązanie kontraktu i zgodzili się. Nie jestem już ich zawodnikiem, rozstaliśmy się na dobrych warunkach i jestem teraz wolnym agentem. Jeżeli mam gdzieś teraz walczyć, to przynajmniej za 100 tysięcy dolarów. Może być 50 tys. podstawy i 50 tys $ za wygraną. Ale już wcześniej powiedziano mi coś, co później okazało się kłamstwem i to kolejny powód dla którego jestem wolnym strzelcem. Jedna sprawa, to nie kłam mi. Jestem dużym chłopcem, jestem biznesmenem i potrafię o siebie zadbać.

Amerykanin nie ukrywa, że dużą przeszkodą w realizacji jego kariery, były cykliczne problemy zdrowotne, przez które wielokrotnie wypadał z pojedynków:

Ostatnie dwa razy gdy próbowałem walczyć, skończyłem w szpitalu. Ogółem, trafiłem tam sześć razy w ciągu roku. Cały czas rozwijam się jako zawodnik, niestety z powodów zdrowotnych nie byłem w stanie tego pokazać. Jestem po kuracji antybiotykami i od tego momentu nie miałem już problemu.

Jakie kierunek obierze teraz „Uncle Creepy”?

Nigdy nie walczyłem w Japonii, np. w Rizin, a jestem przecież dinozaurem MMA. Realistycznie, nie będę gwiazdą w 125 funtach, więc po prostu wezmę swoje doświadczenie i zbadam inne rynki. Jeżeli nie i każdy powie mi „Pier*ol się, nie zapłacę ci tyle”, to po prostu przejdę na sportową emeryturę.

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o