KSW 40: Debiutant Paweł Polityło zastąpi chorego Anzora Azhieva

20 Październik 2017

Największe zaskoczenie pierwszego dnia pobytu w Dublinie, czyli ogłoszenie debiutującego w zawodowym MMA (i KSW) Pawła Polityło, który zastąpi niedysponowanego Anzora Azhieva w starciu z Antunem Racicem.

Komentarze

 • Michał

  Powaznie??? Anzor znowu chory/kontuzjowany???

  • moon

   Na stronie jest wypowiedz Anzora ze organizm „nie wytrzymal”obciazenia treningowego i dopadlo go zatrucie pokarmowe po ktorym nie odzyskal sil… Nie wiem, moze sie nie znam ale co ma obciazenie organizmu do zatrucia pokarmowego? Jarzy ktoś?

   • Nandi Lukas

    Tiramisu???:)

    • W. Mrozowski

     Zawodnicy zza wschodu mają do niego słabość 🙂

     • Michał

      Mamed również bardzo to lubi 😉

   • Mihauki

    Podczas ciężkich przygotowań do zawodów układ immunologiczny jest mocno osłabiony i łatwo zachorować. Słuchałem ostatnio wywiadu trenera kadry narodowej w pływaniu, który mówił, że 2 tygodnie przed zawodami zalecają zawodnikom unikania kontaktu z innymi ludźmi, bo organizm jest tak osłabiony, że wyjście do kina łatwo może skończyć się złamaniem choroby. W MMA po ciężkich przygotowaniach dochodzi jeszcze mordercze ścianie wagi. Był na sherdogu ostatnio artykuł o tym, że wiele mało się o tym mówi, że zawodnicy tak często chorują w ostatnich dniach przed gala, bo cięcie wagi mocno osłabia ich odporność.

    • moon

     Facet zarabia niemale pieniadze, fachowcy i specjalisci rozpisuja mu cykl przygotowawczy, nie dowiedzial sie tydzien temu o walce i o limicie wiec kazde tlumaczenie mnie nie przekonuje. Wiadome jest ze ciezko sie zbija wage ale skoro ma problemy i ze zbijaniem i z nerkami to niech wskoczy wage wyzej albo niech da sobie spokoj z mma i nie robi z ludzi imbecyli. Ten pojedynek ocenialem jako jeden z ciekawszych o ile nie najciekawszy w powiedzmy sobie szczerze sredniej rozpisce ( nie lubie ani Parkea ani Gamrota) i skoro w takiej walce dzieja sie takie jaja to mozna sie jedynie zaśmiać. McSwenney nie wiadomo czy wylezie do klatki bo chory nie chory, Parke nie zrobil wagi, Azhiev przez mordercze przygotowania i zwiazane z tym zatrucie pokarmowe ( co ma zatrucie do przygotowan) wypada na chwile przed gala i ja mam kupić PPV 🙂 No prosze szanownego włąściciela Kawulskiego i Lewandowskiego, nie rozśmieszajcie mnie… Kawul melduje w sieci o ogromnym sukcesie w sprzedazy biletow by za chwile powiedziec ze bilety do ostatniej chwili beda dostepne, hehehehe 🙂 Jaja kwadratowe. Szkoda słów.

    • moon

     Ty o Anzorze a ja o Parke 😉

 • Nandi Lukas

  Tak na powaznie to szkoda Anzora rzadko walczy a tu jeszcze taka akcja.