KSW 40: Status licencji McSweeney’a „w oczekiwaniu”. Jay Silva w Dublinie jako opcja rezerwowa [UPDATE]

21 październik 2017
1
KSW 40: Status licencji McSweeney’a „w oczekiwaniu”. Jay Silva w Dublinie jako opcja rezerwowa [UPDATE]
foto.: instagram/jay silva

Gdy tydzień temu napisaliśmy nie do końca sprecyzowaną informację, że „McSweeney wypadł z KSW 40. Jay Silva potencjalnym rywalem Pudzianowskiego?” , ruszył szereg zdarzeń następujących po publikacji. Włodarze szybko zdementowali wiadomość, jednak zrobili to w sposób, który pozostawiał wrażenie, iż coś wisi w powietrzu.

Ostatecznie, wątpliwości naszego artykułu rozwiała wczorajsza publikacja na stronie Polsatu Sport, który opublikował informację wg której Jay Silva faktycznie jest w Dublinie, w roli potencjalnego zastępstwa „w razie czego”, o czym mogliśmy się przekonać sami.

Wszystko z powodu wątpliwości jakie wzbudziły słowa McSweeney’a z początku roku, gdy ogłosił emeryturę z powodów zdrowotnych, wpisem na jego mediach społecznościowych, którego dzisiaj próżno szukać. Nadzorujący walkę wieczoru „Safe MMA” bardzo rygorystycznie podchodzi jednak do swoich obowiązków, biorąc pod wątpliwość zdolność Jamesa do walki. Stosowny szereg badań jakim poddał się zawodnik, ostatecznie potwierdził (red. wg zawodnika) iż w niedzielę to on będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego.

Ze swojej strony możemy dodać, że jeszcze uważniej przyłożymy się w przyszłości, aby informacje były możliwie jak najmocniej sprecyzowane, zwłaszcza w sytuacjach tak ważnych jak zdrowie zawodników.

UPDATE: W opublikowanej wczoraj informacji przez związek SAFE MMA, James McSweeney jest jedynym zawodnikiem z całej karty KSW 40, którego status zezwolenia na walkę to „W oczekiwaniu”. Czeka nas nerwowe wyczekiwanie do samego końca.

Podziel się ze znajomymi
  • 56
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Reavan
Reavan
3 lat temu

„Ze swojej strony możemy dodać, że jeszcze uważniej przyłożymy się w przyszłości, aby informacje były możliwie jak najmocniej sprecyzowane, zwłaszcza w sytuacjach tak ważnych jak zdrowie zawodników.” Bardzo trafny przekaz, zwłaszcza do właścicieli KSW.

Robisz masę dobrej roboty.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x