KSW 40: McSweeney zablokowany. Jay Silva oficjalnie nowym rywalem Pudzianowskiego!

21 Październik 2017

Trzech zawodników na jednej scenie w jednej walce… takie rzeczy mogły się wydarzyć tylko w KSW. Przed chwilą Maciej Kawulski oficjalnie potwierdził, że James McSweeney został zablokowany komisję Safe MMA, która nadzoruje gale w Irlandii i teraz nowym rywalem Pudzianowskiego został Jay Silva, którego sprowadzono na wszelki wypadek.

Komentarze

 • Michał

  Właściciele KSW, a zwłaszcza Kawulski uważa się za takiego znawcę wszystkiego nie tak dawno mówił że UFC jest w du..e , a teraz pewnie będzie wielkie zdziwienie że jednak Mcsweeneya nie dopuścili do walki. Przecież każdy zdrowo myślący człowiek mógł się domyśleć że facet który chorował na epilepsję nie jest zdolny do walki więc po co KSW go zakontraktowało na walkę z Pudzianem?? Czy dla nich poważnie liczy się tylko kasa i nic poza tym?Przecież nawet gdyby ta walka się odbyła i Pudzian by przegrał to brzydko by to dla samego KSW wyglądało żę ich główny bohater przegrywa z zawodnikiem który miał epilepsję. Wojciech jak ty to skomentujesz ..?

  • moon

   Redaktor nie skomentuje bo prawdziwy dziennikarz jest od dostarczania informacji a nie od komentowania tego co „dostarczył” i okazywania sympatii lub antypatii zawodnikom czy organizacjom.

   • W. Mrozowski

    Jakbym skomentował, to polska scena przewróciłaby się do góry nogami i okręciła 5 razy wokół osi. Poza tym obrabiam wywiady i mam pracę.

    • moon

     To samo wyraziłem w komentarzu tylko bardziej dyplomatycznie.

 • Michał

  Ja pierdole ale kpina… jeszcze ten gamoń Norman nie zrobił wagi…

 • keyboard_warrior

  ta gala ich pogrąży cos tak czuje, a jak Jay go rozpierdoli to już w ogóle. Jednak KSW to groteska jest nie organizacja sportowa

 • moon

  Co by sie jeszcze nie wydarzylo przed jutrzejszą galą to po niej Kawulski powie:
  „WIelki sukces organizacyjny”, „PPV wielki sukces”, „Nie ujawniamy swoich danych na temat PPV bo to tajemnica biznesowa ale moge was zapewnic ze wielki sukces”, „Nie pobilismy KSW 39 w PPV ale bardzo sie do tego rekordu zblizylismy i to byl wielki sukces biznesowy”. A tak naprawde to jedna wielka żenada.

 • keyboard_warrior

  swoja droga ta rozbudowa Jaya, oby nie było tam jakis niedozwolonych srodkow, pewnie ma mocniejsza kreatyne 🙂 https://uploads.disquscdn.com/images/c38951f503ac20e8a4f07a993ab49723b6f2b264c65267fb468aa4cb9378118a.jpg