KSW 40: Zapowiedź walki Jewtuszko vs Zawada. „Irokez” chce walczyć o pas z Mańkowskim!

02 Październik 2017

Ogłoszenie pojedynku byłego mistrza z byłym pretendentem, z miejsca kupiła sobie przychylność fanów. Powyżej zapowiedź mocno sportowego starcia Macieja Jewtuszki z nowym, lepszym Dawidem Zawadą na KSW 40 w Dublinie.

Standardowo, „Irokez” nie zapomina o medialnej otoczce i zapowiada, że jego ostatni pojedynek na kontrakcie z KSW to tylko wstęp do negocjacji o nową umowę i bieg po pas, który należy do Borysa Mańkowskiego:

Po tej walce kończy mi się kontrakt i muszę udowodnić właścicielom, że musza więcej mi płacić, bo zrobię niezłe show… jeżeli zechcą przedłużyć mi umowę. A w niedalekiej przyszłości widzę się z moim przyjacielem w walce.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Najpierw pokonaj Szymuszowskiego panie Irokez.

  • Tomaso

   Szymuszowski zmienił kategorie wagową, uznał że z Gamerem szybciej ma szanse na walkę o pas.

 • Nandi Lukas

  Ciekawa zapowiedz tylko dlaczego brak wypowiedzi Dawida.Jedna z walk na ktore bardzo czekam.TeamZawada

 • moon

  Bardzo lubię Irokeza ale coś mi sie wydaje ze lata świetności ma już za sobą. Bedzie fajnie jeśli sie pomylę.

 • Primo

  Haha z czym do ludzi. Borys swoj prime ma dopiero przed soba a ze strony irokeza spodziewam sie wystepu w stylu jurasa. Wieku sie nie oszuka , jak to mawial Nastula.

  • moon

   Irokez ma niezły rekord, lepszy od Jurasa zdecydowanie i mam nadzieje ze nie wyjdzie taki tłuściutki jak Jurkowski w ostatniej walce. Mam nadzieje ze bedzie dobrze przygotowany i da dobra walkę.