Łukas Łysoniewski kolejnym rywalem Szymona Kołeckiego

03 Październik 2017
Łukas Łysoniewski kolejnym rywalem Szymona Kołeckiego

Znamy już nazwisko kolejnego rywala dla złotego medalisty w podnoszeniu ciężarów – Szymona Kołeckiego, który w październiku jako jedyny zawodnik MMA, wystąpi na „podziemnej” gali bokserskiej Tomasza Babilońskiego w Wieliczce. Wg Sportowych Faktów chodzi o Łukasza Łysoniewskiego (0-2-1NC) z Tomaszowa Mazowieckiego.

Wymagania względem mistrza olimpijskiego od samego początku były wygórowane, bo podyktowane jego osiągnięciami na polu ciężarów. Poprzeczka była podnoszona powoli, jednak nie tym razem, bo na papierze jego rywal nie wygrał żadnej walki, a ostatnia została zakończona przez No Contest i odbyła się dwa lata temu. Dyspozycja reprezentanta Fight Club Łódź, będzie wielką niewiadomą.

Choć walka jeszcze się nie odbyła i ciężko porównywać zawodników, to wszyscy pamiętamy jak Szymon poradził sobie z tymi przeciwnikami, którzy na papierze również nie wyglądali imponująco.

Komentarze

  • boohmacher

    Juz gorszego przeciwnika to chyba nie mogl dostac. Widocznie Babilonski tak sie zzyl z boksem ze dalej bedzie sztucznie budowal rekord tym razem zawodnikowi MMA. Chetnie bym sie dowiedzial w kolejnym wywiadzie z organizatorem dlaczego postanowił zestawic Szymona z takim bumem.