Szymon Kołecki na grudniowym Babilon MMA 2, zamiast PLMMA 75

31 Październik 2017
Szymon Kołecki na grudniowym Babilon MMA 2, zamiast PLMMA 75
foto.: Boxing Photos

Zaskakujący zwrot akcji i nie pierwszy przypadek w długiej historii Profesjonalnej Ligi, gdy zawodnik z plakatów, konferencji prasowej i oficjalnej rozpiski, ostatecznie nie wystąpi na zapowiadanej gali. Mowa tym razem o Szymonie Kołeckim, którego twarz i nazwisko pojawiły się na wszystkich wymienionych nośnikach, a który nie będzie jednak walczył 1 grudnia na warszawskim Torwarze.

Jak udało nam się potwierdzić, co już wcześniej częściowo zapowiedział Tomasz Babiloński w wywiadzie dla portalu sportywalki.org, Kołecki będzie uczestnikiem drugiej edycji Babilon MMA, która odbędzie się 2 grudnia, a więc dzień po PLMMA 75. Byłoby więc fizyczne niemożliwe nawet dla złotego medalisty z Igrzysk Olimpijskich, aby stoczyć dwa zawodowe pojedynki dzień po dniu. Mało tego, będzie walczył w walce wieczoru, choć rywal i miejsce nie są jeszcze znani.

Z Szymonem mamy umowę na kilka walk. Chcemy go promować i pokazywać jak najczęściej. Jeżeli wszystko wypali z galą 2 grudnia, a wszystko wskazuje że tak, to Szymon pojawi się w walce wieczoru.

Do tej pory, Kołecki stoczył trzy pojedynki i wszystkie zwyciężył przed regulaminowym czasem.

Komentarze

 • boohmacher

  Czyzby kolejny zawodnik ktory postanowil odejsc z PLMMA? Trener Okniński na tej fotce postarzal sie o jakies 20 lat.

  • moon

   Mirek wyglada słabo na tym foto. Oby to było tylko złudzenie.

   • W. Mrozowski

    Mówił mi, że dokładnie w tym dniu czuł się, jakby miał tam zejść. To nie przelewki.

  • Michał

   Nie postarzał tylko jest wycięczony od chemioterapii.

 • Sawciu

  Oby z Kamilem Bazelakiem (7-9) tak jak było planowane na PLMMA

 • Nandi Lukas

  Ewidentnie widac ze niema w polskim ememej na Szymona.Wielka szkoda bo mimo wieku ma potencjal sportowy oraz medialny pasowalby do rekordowej organizacji co”w dupie nie jest”zawsze by urozmaicil show i jakies fajne zestawienia dla niego by sie znalazly.

 • keyboard_warrior

  za stary niestety jest, ale to najwybiniejszy Polski sportowiec w MMA, niech sie rozwija tak czy inaczej, moze przejdzie do KRS1, bo jak wiadomo to druga organizacja w tej galaktyce