TFL 11: Michał Tarabańka rywalem Michała Elsnera, plus nowe zestawienia w karcie walk

30 Październik 2017
1
TFL 11: Michał Tarabańka rywalem Michała Elsnera, plus nowe zestawienia w karcie walk

Przeciążenia ostatnich dni wyjątkowo odbiły się na treści portalu, a w międzyczasie pojawiło się kilka naprawdę interesujących pojedynków w karcie walk TFL 11. Jednym z nich jest starcie powracającego Michała Elsnera (12-12), o którym pisaliśmy swego czasu. Ciekawostką jest dodatkowo jego rywal – Michał Tarabańka (3-6), który 18 listopada przyjedzie do Radomia odwrócić los na swoją korzyść.

Po nieudanych początkach w zawodowym MMA, dwa lata temu Tarabańka wreszcie wszedł na właściwe tory, wygrywając pierwsze pojedynki. Pod koniec zeszłego roku, jego forma znowu zaczęła być nierówna, wygrywając i przegrywając naprzemiennie kolejne walki. Ostatnio w dość głośnym starciu z Krzysztofem Kułakiem na PLMMA 73, którego kontrolował w początkowej fazie, a któremu uległ przez duszenie w 2 rundzie.

Dyspozycja Elsnera z kolei, będzie jedną wielką niespodzianką, gdy w oktagonie TFL 12 pojawi się po czterech latach absencji.

Na karcie pojawił się również kolejny reprezentant miejscowej Marga Radom – Piotr Kacprzak, który jeszcze jako amator zmierzy się z zawodnikiem S4 Warszawa – Kamilem Piegatem. Pojedynek zakontraktowano w limicie 66 kg.

 

W tej samej kategorii wagowej co powyżej, zmierzą się Łukasz Hryszkiewicz z Garwolina, którego tego dnia przetestuje Patryk Kulesza z Namysłowa.

 

Prawie dwukrotnie ciężsi i debiutujący na TFL Jakub Ozga z miejscowego Cross Fight Radom, kontra przyjezdny Michał Choiński z WCA Fight Team, gwarantują podniesiony poziom emocji, a na pewno siłę ciosu, gdzie jedno dobre uderzenie potrafi zakończyć pojedynek.

Ostatnim, brakującym a już ogłoszonym ogniwem na TFL 12, jest pojedynek Daniela Rutkowskiego (3-2) z bardziej doświadczonym Patrykiem Duńskim (5-3) z Arrachionu Iława. Pierwszy z wymienionych trenuje obecnie w Północnej Irlandii i walczy głównie na Wyspach, a obojga cechuje pasmo kilku zwycięstw z rzędu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sawciu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sawciu
Gość
Sawciu
Offline

Oby Michał Elsner zmiażdżył tarabańke

Tagi