Tomasz Kondraciuk szykowany do Macieja Browarskiego na walkę wieczoru Spartan Fight 9

27 Październik 2017
Tomasz Kondraciuk szykowany do Macieja Browarskiego na walkę wieczoru Spartan Fight 9

Nowa data i nowe miejsce dla 9 edycji Spartan Fight! Zamiast zapowiadanego 16 grudnia w Rzeszowie, która miała być jednocześnie galą w formule „Nasi kontra Wasi”, wrócono do miejsca w którym wszystko się zaczęło. Wg oficjalnego plakatu z zapowiedzią, ostatecznie stanęło na chorzowie z datą 2 grudnia.

Jak udało nam się dalej dowiedzieć, na fanów zgromadzonych w chorzowskiej hali MORiS, czeka nie lada walka wieczoru. Wg oryginalnego planu, mieliśmy zobaczyć starcie Grzegorza Siwego z Maciejem Browarskim, walczących o pas wagi średniej. Ostatecznie plany zmieniły się przez kontuzję Siwego i tak przez kandydaturę Rafała Haratyka na zastępstwo, ostatecznie stanęło na Tomaszu Kondraciuku (11-7).

Poznański fighter jest po trzech przegranych z rzędu i podobnie jak Browarski, zszedł niedawno z półciężkiej do kategorii średniej. Fani na pewno pamiętają go z 3-rundowej wojny z Karolem Celińskim na KSW 29, która zapoczątkowała tendencję spadkową „Tomaja”. 2 grudnia przekonamy się w jakiej dyspozycji przyjedzie do Chorzowa.

Komentarze