UFC Gdańsk: Absolutna dominacja w wykonaniu Oskara Piechoty przed własną publicznością

21 październik 2017
1
UFC Gdańsk: Absolutna dominacja w wykonaniu Oskara Piechoty przed własną publicznością

Czwarty pojedynek reprezentanta Polski nie mógł się zakończyć inaczej. Po trzech rundach totalnej dominacji z akcentem na koniec każdej odsłony, Oskar Piechota wyszedł zwycięsko ze starcia przed trójmiejską publicznością.

Jonathan Wilson rozpoczął od delikatnej presji, ale Oskar szybko odzyskał pewność siebie i nie zamierza oddawać pola. Amerykanin cały czas szuka głowy wysokim kopnięciem, którego impakt na pewno wpływa na Polaka mimo bloku. Imadło odpłacił się tym samym i po kopnięciu poszedł do obalenia, a stamtąd jak sprężyna wskoczył za plecy, skąd dążył do duszenia. Wilson w końcu położył się na plecach, skąd walczył już tylko o przetrwanie. Syrena dosłownie uratowała go przed poddaniem.

W drugiej rundzie, Amerykanin czuł się pewniej bo w stójce, ale Piechota miał gotowe kontry. Jonathan cały czas próbował zagonić Polaka pod ścianę, jednak ten nie pozostawał dłużny w atakach. na koniec koniec rundy akcja lewy prawy weszła przy drugim ciosie, po którym Wilson sztywny poleciał na matę. Niestety syrena ponownie obroniła go przed niechybną porażką.

Trzecia runda to absolutna dominacja Imadła, który świetnym obejściem obalił zza pleców, skąd boleśnie obijał i szukał kolejnych skończeń i gdy już prawie wyciągnął balachę po trójkącie, syrena kończąca uratowała życie Wilsona. To jednak wystarczyło, żeby zdobyć bezwzlędnie głosy wszystkich sędziów.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
vamos
vamos
4 lat temu

Fajnie że udowodnił swoją wartość, fajnie że trema debiutu go nie zjadła szkoda że sekundant nie nawalił i druga runda nie trwała pare sek dłużej

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x