UFC Gdańsk: Damian Stasiak znokautowany w trzeciej rundzie przed polską publicznością

21 październik 2017
0
UFC Gdańsk: Damian Stasiak znokautowany w trzeciej rundzie przed polską publicznością

Za nami drugi i niestety również nieudany występ reprezentanta Polski, który przegrał przed własną publicznością. Po potężnych wymianach, Damian Stasiak uległ pod naporem ataków Briana Kellehera, który zdołał go znokautować pod koniec 3 rundy.

Amerykanin rozpoczął niskim atakiem, Damian nie pozostawał dłużny i skontrował próbą obalenia za jedną nogę. Obaj szybko pokazali, że nie przyszli tu żartować, posyłając ciosy z bardzo dużą siła. Kelleher trafiał częściej, ale Damian nie zamierzał oddać mu tutaj pola. W ostatniej minucie Amerykanin chwycił groźnie gilotynę, ale Polak przetrwał i z pleców bronił się do końca rundy.

Do połowy drugiej rundy, Polak wydawał się zrewanżować w atakach w stójce, ale druga połowa grapplersko i częściowo w stójce, należała ponownie do Kellehera. Na uznanie zasługuje sposób, w jaki Damian uciekał z pozycji zagrożonych, w tym prób poddań. Gdy pod koniec udało mu się wstać, Brian non stop pozostawał przed nim, rozbijając mu mocno twarz.

Kelleher najwyraźniej odnalazł już formułę na zwycięstwo z Damianem, którego był w stanie kontrolować przez większość rundy, choć ostatkiem sił, Stasiak posyłał naprawdę mocne ciosy i kopnięcia. W pewnym momencie Amerykanin posłał potężny zamaszysty sierp, którym trafił i posłał Damiana ponownie na deski. Łódzki fighter półprzytomnie trzymał się jeszcze nogi oponenta, jednak pod gradem ciosów sędzia przerwał tę dewastację.

Podziel się ze znajomymi
  • 95
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x