Wieczór Walk R8: Nobrega vs Bobrowski dodani do karty walk. Bilety już w sprzedaży!

18 Październik 2017
0
Wieczór Walk R8: Nobrega vs Bobrowski dodani do karty walk. Bilety już w sprzedaży!

Druga edycja Wieczoru Walk R8 nabiera pędu, bo w ostatnich dniach na rozpisce pojawiło się już pięć pojedynków MMA w formule semi pro, dwa zawodowe, plus tytularny z Tomaszem Drwalem i Vasilem Ducarem w rolach głównych. Przed chwilą, ogłoszono także bardzo ciekawie zapowiadające się starcie byłego mistrza KSW – Vitora Nobregi (18-10-1) z Michałem Bobrowskim.

Portugalczyk odbił się swego czasu szerokim echem wśród polskich fanów w czasach, gdy ja burza przeszedł przez turniej KSW, wygrywając większość pojedynków przed czasem. Gdy w 2010 przegrał z Krzysztofem Kułakiem pojedynek o zwakowany pas wagi średniej, jeszcze kilka razy pokazał się na lokalnych eventach w naszym kraju. Listopadowy pojedynek będzie pierwszym od dwóch lat, gdy w międzyczasie sprawdzał się jako promotor na własnym podwórku. Bobrowskiemu z kolei, na pewno przyda się walka z doświadczonym zawodnikiem jak Nobrega. Krakowski fighter póki co pozostaje niepokonany i ewidentnie jest na fali wznoszącej.

Dla miłośników walecznego piękna… jedyne na karcie kobiece MMA, gdzie bohaterkami będą Monika Kędzierska i Barbora Polakova. Monika walczyła na pierwszej edycji Wieczoru Walk R8, ale jeszcze jako zawodniczka kick boxingu, gdzie wielokrotnie dzierżyła tytuł mistrzyni naszego kraju. Tym razem zadebiutuje w pełnej formule mieszanej, na zasadach semi pro. Jej rywalką będzie Czeszka Polakova, która w zawodowstwie ma póki co dwie porażki i cztery zwycięstwa. Limit to 65 kg.

W kolejnym starciu zmierzą się Bartosz Kowal ze Szkoły Walki Drwala, kontra Michał Krawczyk z Legion Team Tarnów. Obaj mają na koncie po kilka pojedynków amatorskich, a Bartosz pokazał się fanom na pierwszej edycji Wieczoru Walk R8. W listopadzie zawalczą za zasadach półzawodowych/semi-pro. Limit wagowy to 77 kg.

W semi-pro zmierzą się także Dominik Wydra z miejscowej Szkoły Walki Drwala, ze starszym o kilka lat Jakubem Paździorem z Oświęcimskiego Klubu MMA. Dominik ma już za sobą dwa starty w MMA, a jego rywal pokazał się dotychczas w kilku pojedynkach bokserskich. Starcie w limicie 70 kg.

Bardzo ciekawie zapowiada się na pewno pojedynek utalentowanego Filipa Lamparskiego z Daas Berserkers team Bielsko Biała, kontra lokalny SWD Maciej Szmalec. Pierwszy z zawodników już nie raz udowodnił, że obrał dobry kierunek, zmuszając rywali do wzmożonej pracy w trakcie walki. Walka w limicie 66 kg.

Kartę wstępną otworzy pojedynek Huberta Bodka ze Szkoły Walki Drwala, który tego dnia zmierzy się Michalem Cujem z czeskiego Pit Gym Levoca. Polak ma już dwa pojedynki MMA na koncie, a jego rywal dopiero zadebiutuje. Pojedynek zakontraktowano w catchweight na 73 kg.

 

Wracając do zawodowych zestawień, Łukasz Brzeski (2-0) wznowił w tym roku karierę i MMA licząc, że starcie przed własną publicznością z przyjezdnym Grzegorzem Cieplińskim (6-6), pójdzie po jego myśli. Starcie odbędzie się oczywiście w ulubionej przez fanów wadze ciężkiej.

Przypominamy, ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie! Bilety można rezerwować mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431. Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).

Podziel się ze znajomymi
  • 68
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o