53-letnią Shinobu Kandori rywalką Gabi Garcia na grudniowym Rizin GP 2017

30 Listopad 2017
53-letnią Shinobu Kandori rywalką Gabi Garcia na grudniowym Rizin GP 2017

Historia MMA w wykonaniu Gabi Garcia (4-0), jest co najmniej… nieszablonowa, delikatnie mówiąc. Utalentowana i przesadnie hojnie obdarzona przez naturę Brazylijka, od początku budzi dość mieszane uczucia z racji postury, nie mówiąc już o przebiegu jej pojedynków. Niebawem czeka ją kolejna walka i na papierze nie wygląda to dobrze.

Wbrew entuzjazmowi fanów, którzy liczyli na powrót Pride pod przykryciem Rizin, w sporej części swoich poczynań japońska organizacja tylko rozczarowuje. Zwłaszcza w materii „matchmakingu”, bo wspomniana Gabi po raz kolejny zostaje zestawiona z zawodniczką wiekowo kwalifikującą się już dawno do sportowej emerytury.

Absolutne „No name’y” to jeszcze nic w porównaniu do ostatnich rywalek, które albo miały 45/50 lat, albo zerowe pojęcie o sporcie i jakby tego było mało, teraz organizatorzy podnieśli poprzeczkę wiekową, zestawiając Garcię z 53-letnią Shinobu Kandori (4-1) z którą miała walczyć w zeszłym roku, ale Japonka wypadła z powodu kontuzji. Kandori może i owszem, miała cztery zwycięstwa z rzędu przez poddania, ale to było na lokalnych galach… w 2000 roku! Sądząc po bajecznych strojach, jest to typowa dla tamtejszej kultury pro wrestlerka i powinniśmy spodziewać się mocnego pogromu ze strony Brazylijki, chyba że po raz kolejny postanowi wcześniej sfaulować nielegalnym uderzeniem.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Ja pierdziele, ale cyrki tam są.

 • dwq

  „Utalentowana i przesadnie hojnie obdarzona przez naturę Brazylijka”- ta nie tylko przez nature, a w stójce tej je talent to w ogóle nie widać.

 • Lamikoboy

  Japońce to strasznie zboczeni umysłowo ludzie, ale taka kultura i trza to uszanować.

  • moon

   Moze Emelianenko jako gość honorowy ja puknie i bedzie niezły freakstyle😎

   • Lamikoboy

    bardziej by Wałujew pasował 😀

 • Nandi Lukas

  Budzisz sie rano po imprezie a tu taki zestaw:)co robisz???:))jedna nawet nawet ale cztery jak z horroru:)budzisz sie i co kuu…Droga bez powrotu:)

 • Nandi Lukas

  Ponoc Tybur z Lewisem na luty?planowane?ciekawe info i dla Marcina cenny skalp jak Bóg da.Po starciu z bumerangiem mysle ze jest wstanie Czarną Bestie zrobic przed czasem…