ACB 74: Strus po ciężkiej wojnie dusi Dipchikova na sekundę przed końcem walki

autor:
18 Listopad 2017
9
ACB 74: Strus po ciężkiej wojnie dusi Dipchikova na sekundę przed końcem walki

Właśnie przed chwilą Piotr Strus (12-3-2/1NC) zwyciężył Nikolę Dipchikova (16-7-0) na gali ACB 74 i zanotował drugie zwycięstwo z rzędu w organizacji ACB. Polak po ciężkiej (prawie) pełno dystansowej walce zdołał zajść za plecy rywala i zapiąć ciasne duszenie zza pleców, po którym sędzia przerwał pojedynek na sekundę przed końcem regulaminowego czasu.

Strus zaczął od kopnięć na uda rywala, które robiły dobrą robotę. Kilkukrotnie trafiony Dipchikov wystrzelił nagle bardzo mocnym ciosem w głowę Polaka, który solidnie odczuł Piotr. Strus lekko krwawi i zdecydowanie mniej ponawia kopnięcia poprzez wcześniejszy zainkasowany cios. Krążą po oktagonie. Polak ustępuje w stójce i otrzymuje kolejne ciosy w głowę. Narożnik krzyczy: ”Chodź, chodź, ruszaj się!”.  Pod koniec pierwszej odsłony Dipchikov zapisuje jeszcze na swoją korzyść krótko utrzymane obalenie.

Runda druga. Polak znów okopuje nogi rywala, Bułgar poluje na ustrzelenie z kontry. W końcu trafia, Strus pada na deski, Dipchikov próbuje duszenia, Strus ucieka, Nikola idzie za ciosem, chcąc skoczyć walkę. Narożnik ponownie nawołuje: ”Ruszaj się, ruszaj się!” Strus słania się na nogach, inkasuje kolejne bomby, upada, wstaje. Ależ wojna! Zmęczony atakami Dipchikov nie potrafi skończyć walecznego Strusa, który na koniec udanie obala zawodnika z Sofii.

Trzecia runda i szybkie obalenia na korzyść Strusa. Polak kontroluje z góry, zajmuje pozycję boczną, obija krótkimi łokciami i ciosami. Na nieco ponad minutę przed końcem rundy, Strus skutecznie stosuje krucyfiks i okłada rywala.  Znów pozycja boczna, koniec walki tuż tuż, Strus zajmuje plecy, wpina duszenie, Dipchikov klepie, sędzia przerywa pojedynek na sekundę przed syreną końcową. Ale widowisko !

https://twitter.com/Jolassanda/status/931975741511753729
https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/931974266249203714
https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/931971784840278018

Tutaj cały pojedynek Strus vs Dipchikov:
https://youtu.be/m3LLuGF8qME

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
keyboard_warriorLamikoboyludke192Zawodnik32Adam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam
Offline

dojebanie! gratulacje dla Piotra! fan z Kato, ktorego spotkales po Mma Attack w spodku na stawowej nad ranem:D