Adam Niedźwiedź na grudniowym Babilon MMA 2 w Legionowie

13 Listopad 2017
Adam Niedźwiedź na grudniowym Babilon MMA 2 w Legionowie

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią organizatora, Adam Niedźwiedź (5-2) oficjalnie podpisał kontrakt i zawalczy na grudniowym Babilon MMA 2. W tym roku, reprezentant Śląska wrócił do MMA po dłuższej przerwie i przypieczętował to w swoim stylu, bo dwoma poddaniami w 1 rundzie. Najpierw zadusił Pawła Trybałę na PLMMA 73 w Ciechanowie, a później Jakuba Labiaka na Night of Champions w Poznaniu. W ostatnim pojedynku ważne było dla niego, aby zaprezentować również nieco z arsenału uderzeń, co też zrobił w początkowej fazie pojedynku.

Jego rywal na 2 grudnia nie jest jeszcze oficjalnie znany, ale wg organizatora, kibicie będą zadowoleni. Bilety na Babilon MMA są dostępne na www.eventim.pl. Gala będzie transmitowana na Polsat Sport.

Komentarze

 • keyboard_warrior

  o jezusicku, toz to jeszcze tylko trybsona i bonusa bgc brakuje, ale ogladalnosc wzrośnie 🙂 i dobrze dosyć mam już krs1 jako ambasadora mma w Polsce

  • moon

   Niedźwiedź z tych co wymieniłeś ma największe szanse na jakieś sukcesy w sporcie a nie w cyrku. Oby tylko właściwie dobierał plany na przyszłość.

   • keyboard_warrior

    miał 3,4 lata temu wybral jak wybral, teraz będzie mu ciężko, najlepsza droga dla niego to celebryta zawodnik w ksw

   • W. Mrozowski

    KSW jest dobre na koniec kariery. Modlę się po cichu o każdego młodego, gniewnego żeby szedł w innym kierunku. Tam jest miejsce tylko dla TOP’u i zamiast oglądać ich kilka razy w roku, kończy się na 1 lub 2 maksimum.

    • moon

     Ma redaktor całkowita racje. Tylko ze poza KSW w Polsce dziadostwo płacowe, gale tez raz na jakis czas. Dziwie sie ze Lewandowski z Kawulskim nie rozwijają sie kompletnie tylko tłuką te cztery gale z oklepanymi zawodnikami a w kolejce taka paka młodych.

     • W. Mrozowski

      Każdy wie, że kilka pojedynków trzeba zapłacić swoje frycowe, żeby później móc ewentualnie zbierać tego owoce. To jest niewdzięczna praca. Z drugiej strony KSW nie blokuje wszystkich inicjatyw zawodniczych i pozwala im walczyć poza organizacją. Mówimy oczywiście o tych, którym nie idzie w KSW.

     • keyboard_warrior

      miał pare pojedynkow, potem był top model, czasu nie oszuka, przecież go wysmieja jak się zgłosi do UFC, KSW to dla celebrytow najlepsza opcja

     • W. Mrozowski

      Faktem jest, że Adam ma wiele atrybutów jakich poszukuje KSW. Ale on ma dopiero piętnaś… tfu, 23 lata 😉 Ma czas.

     • keyboard_warrior

      tylko na co ten czas poswieci, ma z tego co pamiętam nienajgorsze jj, ale swiat poszedł na przod. pomjajac już fakt, ze teraz nawet na almmie sa kolesie na cyklu. Musialby się temu w 100% poswiecic, a ma wiele pokus, taki modeling to jednak dużo latwiejszy kawalek chleba. podtrzymuje to co powiedziałem o nim i o KSW.
      co nie znaczy, ze nie chciałbym się mylic, zobaczyć go za dwa lata na FN w Polsce – bardzo chętnie przeprosze na zwoje słowa.

     • moon

      Oby mu sie udało poza KSW póki co ale nie w Polsce tylko za granica.

     • moon

      Jak sie walczy tak jak Ziółkowski to sie większość kariery „płaci frycowe”. KSW brakuje inicjatyw zawodniczych. Chcieliby spijac śmietankę ale zainwestować w młodych sie nie chce. Kiedyś był amatorski puchar KSW. Można mieć różne opinie ale coś chociaż było. Teraz jest coraz gorzej i Kawulski zamiast chlać i żreć powinien po pierwsze wziąć sie za siebie a po drugie zastanowić sie nad ROZWOJEM swojego biznesu bo póki co jeszcze trzepie z tego kasę (oby) ale w Polsce moze w ciagu miesiąca sie odwrócić.

    • keyboard_warrior

     wszystko pięknie, ale jakos nie widze Niedzwiedzia w UFC, najlepsze dla niego jest ksw bo dostanie najlepsze możliwe pieniądze, miedialny jest wszyscy zyskają.
     Bo gdzie ma isc – Spartan, FEN? dostanie becki od kogos bardziej sportowego i za dużo nie zaplaca. Dla takich ludzi wlasnie jest KSW dla popkow roztropkowi innych top modeli