Anderson Silva opublikował nic niewyjaśniające oświadczenie po drugim fiasku z dopingiem

15 Listopad 2017
Anderson Silva opublikował nic niewyjaśniające oświadczenie po drugim fiasku z dopingiem
foto.: usa today

Jeżeli macie czasami w rozmowie to uczucie, że rozmawiacie ze ścianą, to z pewnością świeże oświadczenie Andersona Silvy w związku z niewyjaśnioną jeszcze drugą wpadką antydopingową, pozostawi właśnie takie wrażenie.

Najwyraźniej wszystko jest częścią procesu ewolucji. Z każdym kolejnym, mijającym dniem, mogę się nauczyć więcej o tym kim jestem. Chciałem podziękować wszystkim fanom, zwłaszcza trenerom i wszystkim, którzy przyłożyli coś do tej podróży. Nie potrafię wyrazić swoich uczuć na temat tego jak bardzo jestem smutny, bo wszyscy zainwestowaliśmy w to tak wiele miłości, pasji i czasu. Nie wiem dokładnie jakie plany ma dla mnie Bóg, ale tak czy inaczej mogę mu i Wam jedynie podziękować. za całe oddanie. Nie ma nic bardziej cennego w tym momencie, niż gdy jesteście przez ten czas przy mnie. Nie poddam się w tym co robię. Nie dla sławy czy pieniędzy. Nic się nie zmienia, moje plany pozostają takie same, nic się nie zmienia. Wielki całus dla wszystkich i do zobaczenia niebawem.

Jeżeli USADA potwierdzi próbkę B i wynik również będzie pozytywny, wówczas wiele się zmieni dla 42-letniego Pająka, który stoi przed karą czterech lat zawieszenia. Tak czy inaczej, tej wersji oświadczenia nie kupilibyśmy nawet, gdyby w zestawie dokładali 42 calowy telewizor.

Komentarze

 • moon

  Co on pierd…li🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

 • Zawodnik32

  Szkoda, że coś mu zarzucili. Jeszcze ze 3 walki ma przed sobą.

 • keyboard_warrior

  jak już napisał o pasji i milosci to już czulem co jest na rzeczy

  https://www.youtube.com/watch?v=y3bFWFWpifY

 • Lamikoboy

  Pan Silva przekrocył już widocznie limit przyjmowanych ciosów ;/ Jest legendą, szkoda, że nie zakończył kariery kilka lat temu.