Andryszak i Wrzosek znokautowani w Dubaju. Skibiński i Maćkowiak wygrali w 1 rundzie

04 Listopad 2017
Andryszak i Wrzosek znokautowani w Dubaju. Skibiński i Maćkowiak wygrali w 1 rundzie

Mamy dla Was dwie, a w zasadzie cztery wiadomości. Dwie złe i dwie dobre. Zacznijmy od tych gorszych, czyli od przegranych czołowych fighterów KSW Michała Andryszaka i mistrza FEN Arkadiusza Wrzoska. Obaj fighterzy stoczyli wczoraj pojedynki na VIP Fight Night w Dubaju i gdy wygrywali na punkty, nadziali się na nokautujące uderzenie. Wg relacji świadków, nie były to lekkie uderzenia kończące.

Dłuższa cisza na fan page’ach i wszędzie indziej, tylko potwierdza iż w tym wypadku zawodnicy nie mieli się czym pochwalić przed swoimi fanami. Tę przełamał przed chwilą Arkadiusz, pisząc:

Dziękuje wszystkim za wiadomości, a w szczególności tej grupie kilkunastu osób, które przyleciały mi kibicować aż do Dubaju!
Gdybym pociągnął na spokojnie walkę przez tą ostatnią minutę decyzja byłaby na pewno na moją korzyść, ale taki już jestem że nie lubię nudy i napier… się DO KOŃCA:) Zarobiłem kolejne doświadczenie i kilka garści dolców więc wracam za kilka dni i pracuje nad sobą dalej. Pozdrawiamy!:)

Pytanie, czy taka przegrana cokolwiek zmieni w kwestii „Longera”, który ma mocne predyspozycje i chęci, aby przejąć pałeczkę lidera wagi ciężkiej KSW:

Dajcie mi szanse a ODPI…DOLE Wam takiego Mistrza jakiego jeszcze Świat nie widział !!!

pisał jeszcze kilka dni temu Andryszak na FB. Choć przegrana, to jednak w K-1 i poza polską federacją. Niezbadane są jednak wyroki włodarzy i decyzje jakie podejmują.

O niebo lepiej zaprezentowali się natomiast Daniel Skibiński i Jędrzej Maćkowiak, którzy walczyli w formule mieszanej. Na ich fan page’ach widnieją z kolei radosne potwierdzenia, wg których obaj zwyciężyli szybko i pewnie, bo przez poddania w pierwszej rundzie. Gratulujemy zwycięzcom!

I win!👊#fight #mma #win #winner #submission #first #round #dubai #fivepalmjumeirah #thanks #skiba #teamskiba

Opublikowany przez Daniel Skibiński na 3 listopada 2017

Win First Round 🇵🇱

Opublikowany przez Jędrzej "Walujew" Maćkowiak na 3 listopada 2017