Babilon MMA z planami na pięć gal w 2018

28 listopad 2017
2
Babilon MMA z planami na pięć gal w 2018
foto.: boxingphotos.pl

Skromny początek Babilon MMA, szybko przerodził się w poważny projekt, za którym murem stanęła telewizja Polsat, oferując kanał otwarty, Sport i Sport Fight już przy drugiej edycji. Wg zakulisowych źródeł, które potwierdził w rozmowie z MMAnews organizator Tomasz Babiloński, w przyszłym roku ma być jeszcze więcej, lepiej i szybciej:

Mamy w planach nawet pięć gal. Na pewno będą cztery i jeżeli wszystko ułoży się w całość, to zorganizujemy w 2018 nawet pięć eventów.

Z planu pięciu gal zrezygnowała póki co organizacja FEN, uważana za mocny numer 2 Polsce, więc jeżeli plany Babilońskiego się powiodą, może dojść do ciekawego zwrotu akcji w kontekście rozkładu sił na rodzimej scenie.

Tymczasem, już w najbliższą sobotę w Legionowie, czeka nas Babilon MMA 2, na którym zobaczymy kilka ciekawych nazwisk, jak: Szymon Kołecki, Kamil Bazelak, Łukasz Bieńkowski, Rafał Haratyk, Adam Niedźwiedź czy Paweł Pawlak. Bilety wciąż dostępne na www.eventim.pl w cenie od 35 złotych.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lamikoboy
Lamikoboy
4 lat temu

Myślę, że w Polce spokojnie jest jeszcze miejsce na 4-5 dużych gali fajnie byłoby ten rynek zagospodarować 🙂

moon
moon
4 lat temu

Trzeba szturmem brać nie do końca wykorzystany rynek. Zawodników mamy full. Babilon jako stary wyjadacz w boksie wie jak to sie robi.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x