McGregor zaatakował sędziego i oficjela na gali Bellator 187 w Dublinie

10 Listopad 2017
McGregor zaatakował sędziego i oficjela na gali Bellator 187 w Dublinie
foto.: the sun.ie

„Podwójny mistrz robi co mu się ku*ewsko podoba” i to bez względu na ring, klatkę czy organizację której akurat jest gościem. Podczas trwającej gali Bellator 187 w Dublinie, Conor McGregor wskoczył do okrągłej klatki w chwili, gdy jego klubowy kolega Charlie Ward (4-3) zaliczył efektowny nokaut nad Johnem Redmondem (7-13). Cały szkopuł polegał na tym, że „Notorious” nie był oficjalnie w narożniku i to już drugi raz próbuje narzucić swoje zasady, gdy na służbie był akurat sędzia Marc Goddard.

Widząc to, uczulony już na gwiazdorskie odruchy sędzia Goddard po akcji w Gdańsku, gdy Conor wbrew regulaminowi doradzał Artemowi Lobovowi, rozdzielił celebrującą parę. Rozwścieczony McGregor, pobiegł za wzywającym ochronę sędzią i odepchnął go, grożąc mu palcem i wykrzykując niecenzuralne słowa.

Jak wiemy po akcji Bilman vs Parke na KSW 41, regulująca walki w Dublinie Safe MMA nie zajmuje się tego typu przypadkami, więc prawdopodobnie ten wybryk ujdzie mu na sucho. W USA miałby prawdopodobnie, delikatnie mówiąc, przekichane. A Bellator? Wniebowzięty!

UPDATE: To nie koniec „szaleństw” tego wieczoru, bo rozochocony Conor ponownie wskoczył na ścianę klatki i powstrzymywany przez oficjela, uderzył go w twarz z otwartej ręki. Promocję kolejnej walki czas zacząć?

Bellator opublikował oficjalne oświadczenie, podkreślając wagę bezpieczeństwa podczas ich gal i zamierzają zweryfikować wydarzenia z 3Areny, a tymczasem Spike wypuścił już reklamę gali w TV z użyciem fragmentów całego zajścia. Powinni ustalić jedną wersję.

Jeżeli incydent przejdzie bez jakichkolwiek konsekwencji, to „Notorious” może poczuć się już całkowicie bezkarnie.

Komentarze