Damian Janikowski zawalczy na KSW 41

08 Listopad 2017
Damian Janikowski zawalczy na KSW 41
foto.: kswmma.com

Damian Janikowski (1-0, KSW: 1-0) będzie kolejnym fighterem, który wystąpi na gali KSW 41 – 23 grudnia w Katowicach.

Wywodzący się z zapasów zawodnik zadebiutował w zawodowym MMA na KSW 39: Colosseum, gdzie pokonał już w pierwszej rundzie przez nokaut Gerardo Julio Gallegosa (8-7; KSW: 0-1).

O udziale byłego olimpijczyka na kolejnej gali pod szyldem KSW mówiło się już od dłuższego czasu. Obecnie w mediach społecznościowych trwają spekulacje z kim mógłby zmierzyć się podczas grudniowego eventu, wymieniani są między innymi Jay Silva (10-12-1; KSW: 1-4-1), Łukasz Bieńkowski (5-1; KSW: 2-0) czy Svetlozar Savov (16-6; KSW: 0-1).

Komentarze

 • Tomaso

  Ciekawe czy to on odmówił Bieńkowskiemu?

  • W. Mrozowski

   Dowiem się, ale oba pojedynki: Damiana i Łukasza, zostały dzisiaj ogłoszone zaledwie 2 godziny po sobie. Nie wyciągałbym jednak pochopnych wniosków bez potwierdzenia.

 • Nandi Lukas

  Moze dadzą mu Antoniego Chmielewskiego?dobry test dla wschodzacej gwiazdy taki weteran który jest juz na końcówce swojej przygody a jest duża szansa ze Damian troche by sie pomeczyl złapał dużą wiedze i skonczyl walke przed czasem ubijajac Antka pod koniec 2rundy?Mysle ze to ciekawe zestawienie.Bieńkowski poki co wydaje mi sie zbyt groźny a Janikowski jest hodowany na gwiazde i motor napedowy w przyszlosci dla rekordowej.Co myslicie?

  • Lamikoboy

   Ciekawy jestem rezultatu tego starcia. Antek to weteran, ma spore doświadczenie i zawsze może zrobić niespodzianke. Wcale bym go nie stawiał w roli underdoga w tym starciu.

   • Nandi Lukas

    Racja moze przetrzymac ataki Damiana i na koncu równie dobrze wykorzystać doswiadczenie kondycje spryt starego weterena?kto wie?zapowiada sie ciekawie,jezeli wogole dojdzie do tej walki.

 • Piotrek WaWa

  Mam info z pewnego źródła że rywalem Damiana ma być Antek Chmielewski 🙂 co sądzi o tym prowadzący Wojtek ?

  • W. Mrozowski

   To prawda, masz to samo info co ja. Szalone czasy, gdy już sami użytkownicy mają swoje źródła 🙂

   • Piotrek WaWa

    Ciekawe czy dojdzie do tego zestawienia, moje źródło twierdzi że to niby kwestia czasu aż to ogłoszą 😉 ciesze się że mam tak szybkie info o walkach w takiej federacji jak KSW 😉 szybsze niż wiele innych portali 😉
    O wadze ciężkiej też coś wiem…ale nie będę już robił bigosu bo jeszcze Kawul mnie odwiedzi hehehe 😉

    Jak myślisz Wojtek dojdzie do walki Damiana z Antkiem ? jak oceniasz szanse Damiana ?

    • domino

     Jeżeli info o Antku się w najbliższym czasie potwierdzi, to nie masz wyjścia – musisz napisać co wiesz o wadze ciężkiej 😉 Swoją drogą dla mnie niespodzianka, że dla Damiana aż tak doświadczony rywal jest szykowany, ale dobrze! Będzie to na pewno duże wyzwanie dla Janikowskiego i o to przecież chodzi.