FEN prowadzi negocjacje z Damianem Grabowskim

22 Listopad 2017
FEN prowadzi negocjacje z Damianem Grabowskim
foto.: ufc.com

Zaskakująca informacja i to w fazie ustaleń, pojawiła się na fan page’u FEN, które ogłosiło iż prowadzi zaawansowane rozmowy z Damianem Grabowskim:

Federacja Fight Exclusive Night prowadzi negocjacje z Damian Grabowski. 37-letni „The Polish Pitbull” od niedawna nie jest już zawodnikiem UFC i całkiem możliwe, że niedługo zobaczymy go pod szyldem FEN.

Do tej pory byliśmy przyzwyczajani, że ze względu na dobro prowadzonych negocjacji, takie informacje rzadko wychodziły światło dzienne, a tutaj sprawa nie tylko nie kończy się na oficjalnym komunikacie ale ma swój ciąg dalszy w wypowiedzi Pawła Jóźwiaka, który ma już nawet przygotowany scenariusz:

Damian to znakomity zawodnik i negocjujemy z nim zasady współpracy z FEN. W marcu organizujemy wielką, jubileuszową galę i bardzo chciałbym, aby Grabowski był jednym z jej bohaterów. Z kim bym go zestawił? Może z Daniel Omielańczuk? To byłoby coś! Jak kraść to miliony.

Grabowski vs Omielańczuk? Zapiszcie nas na listę chętnych. Tymczasem, w weekend mieliśmy okazję porozmawiać z reprezentantem Opola, który zdradził, iż po UFC ofert na stole jest nieco więcej. Swoje zainteresowanie zawodnikiem, wyraził również organizator sobotniego TFL w Radomiu, gdzie akurat gościł „Polish Pitbull”. Na tym liczba potencjalnych pracodawców oczywiście się nie kończy.

Komentarze