Gala Babilon MMA 2 z transmisją w Polsacie otwartym

22 Listopad 2017
Gala Babilon MMA 2 z transmisją w Polsacie otwartym

Nie tylko Polsat Sport Fight czy Polsat Sport, ale teraz również otwarte pasmo Polsatu głównego, pokaże galę Babilon MMA 2. Dobry start jak na drugą galę.

Wg informacji, którą przekazaliśmy wczoraj na łamach programu MMAnews Live #36 po wcześniejszym kontakcie z organizatorem Tomaszem Babilońskim, trzy najważniejsze walki: Kołecki vs Bazelak, Pawlak vs Niedźwiedź i Bieńkowski vs Haratyk, będą transmitowane właśnie w Polsacie otwartym.

Tymczasem, aktualna rozpiska a niebawem kolejne pojedynki.

Komentarze

 • moon

  No i to jest bardzo dobra informacja chociaż nie mam telewizora w domu😎

 • boohmacher

  Bardzo dobre info. Licze ze Babilon bedzie kolejna organizacja, ktora zagosci na dluzej w polsacie.

  • moon

   Babiloński to szczwany lis, pokręci sie trochę, pare gal zrobi w Polsacie i sie bedzie powoli ale rozwijał i bardzo dobrze. Jakoś ten rynek musi zagospodarować zawodników a jest ich wielu. Widać ze Babilon powoli skręca od boksu i wcale mu sie nie dziwie bo w miarę bokserów można policzyć na palcach jednej ręki w Polsce. Reszta to dno

   • Lamikoboy

    dokładnie, praktycznie zawsze mielismy w Polsce liczacych się bokserów na świecie, przez ostatni okres Adamek jeszcze w crusier, był Diablo, był Głowacki, obecnie pozostali praktycznie Kownacki i Sulęcki, wcześniej ludzie upatrywali nadzieję w CIeślaku, jednak myślę, że bez koksu będzie mu ciężko. Ogólnie w polskim boksie dupa i perspektyw brak. Mam nazieję, że MMA będzie tak popularne w Polsce jak kiedyś boks, gdzie ludzie wtawali specjalnie w nocy na walki Gołoty i nie był wtedy potrzebny żadne Popki, Strachy czy inni cyrkowcy. MMA ma teraz swoje 5 minut i ma szanse zadomić się jako główny „męski” sport w Polsce.

 • mmamovieslap

  a Paweł Pawlak nie ma czasem rekordu 12-3? czy to jakiś żart jest ?

  • Lamikoboy

   pomyłka na grafice 🙂