Joe Rogan: Jon Jones mógł zażyć kokainę rozrobioną chińską kreatyną, zanieczyszczoną sterydami

08 Listopad 2017
Joe Rogan: Jon Jones mógł zażyć kokainę rozrobioną chińską kreatyną, zanieczyszczoną sterydami
foto.: mmajunkie.com

Sytuacja z Jonem Jonesem ciągnie się zadziwiająco długo i wg najnowszej teorii spiskowej, którą Joe Rogan przedstawił światu w swoim podcaście, mowa jest o starym, dobrym, kokainowym nawyku byłego mistrza wagi półciężkiej UFC.

Chcesz usłyszeć najnowszą, szaloną plotkę jaką usłyszałem? Nie mogę powiedzieć kto mi to powiedział, ale to jest szalone. Towar na który wpadł Jon pozytywnym wynikiem badań, to nie ma sensu, że po tylu miesiącach wciąż nie ma wyników badań. To coś zabiera dużo czasu, zanim pozbędziesz się tego z organizmu i wiesz gdzie jeszcze można znaleźć ten specyfik? W kreatynie. Gdy sprowadzają kreatynę, czasami z Chin, ona jest zanieczyszczona sterydami. Oni używają właśnie takiej kreatyny, żeby rozrobić kokainę, bo ona wygląda jak kokaina. Więc jeżeli Jon imprezował: „Hej, chcesz ścieżkę, to naprawdę dobry towar”… „Hej stary, nie mogę wpaść na teście”…”To tylko kokaina stary, nie jest nawet rozrobiona”… Jon miał urodziny na 10 dni przed walką z DC.

Jak wiemy z oficjalnego wywiadu Jonesa, ten kontrowersyjny zawodnik miał w swoim zwyczaju pełen rytuał, gdy na około tydzień przed walką imprezował jeden dzień na całego i nie stronił od używek. Taka teoria nie wydaje się wcale szalona w przypadku człowieka, który wielokrotnie doprowadza do wypadku samochodowego… z udziałem poszkodowanej kobiety w ciąży… którą zostawia na miejscu wypadku… będąc pod wpływem narkotyków… obrażając innym razem policjanta na służbie… wdaje się w bójkę podczas ważenia… grozi poza kamerami że zabije swojego rywala, zażywa przed walką tabletki na potencję niewiadomego pochodzenia i trzykrotnie utracił mistrzowski pas (red. dwa razy właściwy i raz tymczasowy). Nie da się zaprzeczyć, że każdy scenariusz jest tutaj możliwy wobec tego człowieka.

Komentarze