Łebkowski, Naruszczka i Ziółkowski wystąpią na FEN 20 w Warszawie. Bilety już w sprzedaży

autor:
02 Listopad 2017
Łebkowski, Naruszczka i Ziółkowski wystąpią na FEN 20 w Warszawie. Bilety już w sprzedaży

Właśnie poznaliśmy pierwszych bohaterów Fight Excusive Night 20. Jak informuje federacja, na gali w Warszawie zobaczymy Kamila Łebkowskiego (16-6-0), Marcina Naruszczkę (18-8-1) oraz Mariana Ziółkowskiego (17-5-1/1NC). Na razie nie podano które nazwisko będzie walką wieczoru wydarzenia w stolicy.

Kamil Łebkowski walczył na galach FEN czterokrotnie, w tym trzy razy pod rząd, stając się ”motorem napędowym” organizacji. Na FEN 13 pokonał Piotra Hallmanna przez jednogłośną decyzję, a trzy gale później uległ nieodkrytemu talentowi z Brazylii – Gabrielowi Silvie. Fight Exclusive Night 17 przyniosło Kamilowi szybkie zwycięstwo przez techniczny nokaut nad Sauliusem Buciusem, co dało mu pojedynek na następnej gali z mocnym Daguirem Imavovem. Niestety Polak dał się zdominować na dystansie trzech rund i uległ Francuzowi jednogłośną decyzją.

Naruszczka jest na fali niekorzystnego pasma trzech porażek, gdzie przegrywał kolejno z Costello van Steenisem (dyskwalifikacja), Leandro Bispo (większościowa decyzja) oraz ostatnio na FEN 18 przez jednogłośną decyzję z Andrzejem Grzebykiem. Walka na FEN 20 będzie dla Marcina bardzo ważna, ponieważ czwarta porażka z rzędu postawi go w bardzo niekorzystnej sytuacji.

”Złote dziecko” Polskiego MMA – Marian Ziółkowski jest po dwóch wygranych z rzędu na galach PLMMA. Na galach FENu walczył dwukrotnie, gdzie raz musiał uznać wyższość Romana Szymańskiego a raz poddał Jacka Krefta już w pierwszej odsłonie pojedynku. Na pewno kolejna szansa zawalczenia dla Fight Exclusive Night, będzie motywacją dla Mariana do mocnych treningów i zdobycia najwyższego trofea Polskiej organizacji.

FEN 20 odbędzie się 10 marca w Warszawie i od dzisiaj od godziny 12:00, można już nabyć wejściówki z limitowanej przedsprzeadaży na stronie www.fen-mma.com. Od piątku natomiast, bilety można będzie nabyć na stronach internetowych partnerów federacji. Ceny wejściówek zaczynają się od 60 złotych. Sprzedaż podzielona będzie na cztery etapy. Najtańsze bilety w tej właśnie cenie będzie można nabyć do niedzieli, 5 listopada, natomiast sprzedaż „na płycie” ruszy od połowy listopada.