Łukasz Bieńkowski nie odpuszcza Damianowi Janikowskiemu

16 Listopad 2017
Łukasz Bieńkowski nie odpuszcza Damianowi Janikowskiemu
foto.: kswmma.com

To trochę zaskakujące w obliczu zamieszania, jakie wywołał Łukasz Bieńkowski swoim wpisem na FB, że Damian Janikowski nie przygotował sobie lepszego wytłumaczenia na konferencję przed KSW 41 zakładając, że pytanie  o odrzucony pojedynek na 100% będzie drążone przez dziennikarzy. I słusznie, bo wymijająca odpowiedź „To tylko plotki”, poparta jeszcze bardziej mglistą odpowiedzią Martina Lewandowskiego, który ewidentnie bronił Damiana, pozostawiła nieodparte wrażenie wśród fanów, że mieli rację. Bo najwyraźniej mieli, co potwierdził Łukasz na swoim fan page’u:

Skoro to tylko plotki, a Ty bierzesz przeciwników, których wybierają Ci włodarze KSW to zróbmy to. Z przyjemnością podejmę się dwóch walk w grudniu.

Reprezentant Legionowa miał wstępnie walczyć 23 grudnia na KSW 41, ale ostatecznie podpisał kontrakt na drugi Babilon MMA na początku grudnia. To wszystko właśnie z braku perspektyw na angaż w Katowicach, po tym jak Damian odrzucił propozycję walki. Zaproponowane przez niego dwie walki w ciągu miesiąca, to oczywiście nie lada wyzwanie dla samego zawodnika i ogromne ryzyko dla organizatorów, gdzie chyba mało prawdopodobne żeby się go podjęli tym bardziej, że najwyraźniej mają już dla Janikowskiego inne plany.

Z naszych informacji wynika, że rywalem Damiana Janikowskiego ma być ostatecznie Antoni Chmielewski. Czekamy na potwierdzenie.