Łukasz Bieńkowski vs Rafał Haratyk na Babilon MMA 2. Kułak gotowy na zwycięzcę

08 Listopad 2017
Łukasz Bieńkowski vs Rafał Haratyk na Babilon MMA 2. Kułak gotowy na zwycięzcę
foto.: kswmma.com

Świetne zestawienie szykuje się na grudniowe Babilon MMA 2 w Legionowie, gdzie zgodnie z zapowiedzią nie zabraknie lokalnych wątków. Pierwszym z nich okazał się Łukasz Bieńkowski (5-1), na którego najwyraźniej włodarze KSW nie mieli już w tym roku planów, mimo dwóch zwycięstw z rzędu. Niedawno, zawodnik był mocno poirytowany decyzją anonimowego (red. póki co) fightera Konfrontacji, który odrzucił propozycję walki, by dzisiaj pójść już naprzód.

Tym samym, rywalem Bieńkowskiego będzie Rafał Haratyk (7-3-2), który w grudniu 2016 przegrał z przyszłym rywalem Borysa Mańkowskiego, Dricusem Du Plessisem. Bielski fighter cały czas był gdzieś blisko pasa afrykańskiej EFC, ale plany chyba powędrowały teraz w inną stronę. Tak czy inaczej, „Polski czołg” kontra „Polski Wanderlei” to zestawienie, które gwarantuje emocje i solidne ciosy po obu stronach.

Bilety na Babilon MMA 2 są już do nabycia na eventim.pl.

UPDATE: Chwilę po publikacji tego newsa, na fan page’u MMAnews, były posiadacza pasa KSW – Krzysztof Kułak, ochoczo zabrał głos w sprawie.

W tek weekend „Model” obronił pas Celtic Gladiator, poddając Mariusza Radziszewskiego w stylu w jakim dawno nie zawalczył.

Komentarze