Michał Elsner: „Polskie stawki w MMA nie są zbyt atrakcyjne.”

20 Listopad 2017

Michał Elsner o udanym powrocie do MMA, który przypieczętował szybkim poddaniem Luisa Correia i dalszych planach podboju polskiej sceny.

Komentarze

 • moon

  Zeby miec atrakcyjne stawki w mma, boksie, korpo, biznesie trzeba najpierw na to zapracowac. O ile w korpo trzeba wchodzic w doope i tyrać jak mrówka w mrowisku w biznesie nauczyc sie balansowac na granicy oszustwa klientow to w mma trzeba to co w korpo i dodatkowo jeszcze efektownie sie bic. Nie da sie wskoczyc na szczytowa liste plac z kilkuletnia przerwą. Albo trzeba sie zdecydowac na kariere zawodową albo przerzucac pustaki na budowie i dorabiac w weekendy w klatce, a trzeba pamietac ze sport mało komu zapewni byt do końca zycia. Nie ma miejsca dla sredniakow na spokojnej emeryturze ze sportu.

  • W. Mrozowski

   Raczej wątpliwe, żebyś chciał robić 6 tygodniowe przygotowania i stoczyć walkę za pieniądze, które są w tym sporcie. Środowisko oparte na fanach, marzycielach z których tylko wąskie grono potrafi się na chwilę przebić do czołówki. MMA się po prostu lubi, albo się go nie robi.

   • moon

    Zgadzam sie z redaktorem. Znam środowisko sportowe gdzie za mistrzostwo Polski dostaje sie torbę supli i wiem jak zawodnik to robi z pasji i trzeba wyłącznie dokładać do interesu.