Mirko CroCop wraca z emerytury na grudniowe Grand Prix Rizin FF

10 Listopad 2017
Mirko CroCop wraca z emerytury na grudniowe Grand Prix Rizin FF

Prawa noga szpital, lewa noga cmentarz” – jak głosi słynny cytat wyjęty żywcem z komentarza w trakcie walki Mirko Cro Copa. Głównodowodzący Rizin FF Nobuyuki Sakakibara, ogłosił przed chwilą powrót emerytowanego w zeszłym roku Chorwata.

RIZIN GP2016無差別級王者のミルコ選手が一年振りにRIZINのリングに帰還します。 引退までの残り数試合、最も愛する日本のファンの前で闘う事を決断しました。 最後まで勝負論の有る試合がしたいと言うのがミルコの希望です。 引退に向けて動き出すミルコの最終章に注目して下さい! #mirkocrocop #RIZINFF #RIZIN2017 The RIZIN GP 2016 winner Mirko Crocop will be returning to the RIZIN ring after a year. He has decided to fight in front of his beloved Japanese fans a few more times before he retires. He would like to continue to face meaningful opponents until he hangs his gloves. Keep an eye out for Mirko’s final chapter.

Post udostępniony przez NOBUYUKI SAKAKIBARA (@nobu_sakakibara)

Historia emerytur Mirko, trwa już dobre kilka lat i jak najwyraźniej widać, nie ma końca. Wg zapowiedzi, Pan Filipovic weźmie udział w grudniowym Grand Prix, które zresztą zwyciężył w zeszłym roku, przypieczętowując karierę sowitym czekiem i kilkoma nokautami w starym stylu. Kilka dni później publicznie ogłosił koniec kariery, a w marcu zamarzył mu się pożegnalny rewanż z Fedorem Emelianenko.

Pytanie, czy 30 grudnia zobaczymy starego dobrego „PRE-USADA” (red. przed USADA)Mirko Filipovica, który w czasach UFC w ogóle nie przypominał dawnego siebie, a już kilka miesięcy po, znowu był bestią nie do zatrzymania? Jak widać po zdjęciu sprzed kilku dni, gdzie świętuje 43 lata na karku, forma jest topowa. Na tyle dobrze, żeby podjąć decyzję o powrocie nie na jedną a na kilka walk!

And…43!!hvala svima na čestitkama❤️

Opublikowany przez Mirko CroCop Filipovic na 10 września 2017

Komentarze