MMAnews Live #31 – Podsumowanie UFC 217 na żywo o 21:00

05 Listopad 2017

Jeden z najczarniejszych dni w historii polskiego MMA, jest już faktem. W #31 odcinku MMAnews Live, wspólnie z Bartkiem Stachurą z LowKing.pl, podsumujemy wydarzenia z Nowego Jorku, skupiając się w dużej mierze na utracie mistrzowskiego pasa przez Joannę Jędrzejczyk. Zajrzymy również za kulisy lokalnych gal, które miały miejsce tego dnia.

Komentarze

 • moon

  Przesada z tym „najczarniejszym dniem”Po prostu cwaniara z Polski dostała po łbie i tyle.

  • keyboard_warrior

   gale na ktorych wszyscy mistrzowie traca pasy sa rzadkoscia a wez pod uwage, ze byly az trzy takie walki. Dla kibicow to chyba byla najlepsza gala w historii – 2 superknockouty na prelimsach plus mega karta glowna i powrot legendy. Ale z powodu drabinek, rankingow to jest troche czarny dzien.

   ciekawostka to fakt, ze JJ zdobyla pas na gali, gdzie tez mistrzowie stracili pasy – wiec historia troche zatoczyla kolo. Oczywiscie RDA wczesniej stracil swoj pas.

   Jest tez to czarne dla 115 dywizji, bo szczerze mowiac, jest wiele kobiet, ktore sa w stanie zdmuchnac Rose, wiec moze byc teraz wesolo

 • funtoo

  Szkoda, że dziś walka Joanny trafiła do filmików, które pokazują brutalną szkołę pokory jaką dostają zawodnicy, którzy nie szanują przeciwników. Klepanie w matę nie było przyczyną następstwa dźwigni, jak to zwykle bywa, ale z powodu bólu buzi. Z niecierpliwością czekam na następną walką, czy też będzie się napinała i czekała na następną lekcją pokory.

 • Invmvm

  Typowy polski „fan” MMA:

  hejtuje Joannę Jędrzejczyk…

  hejtuje Mameda Chalidowa…

  hejtuje KSW…

  i…

  …jest nieudacznikiem!

  • moon

   Twoje „CV”?😏

 • JohnRambo

  Wszystkim przypominam fakt że Conor kozaczył, przegrał z Diazem i też po nim jechali. Później wygrał rewanż i zgarnął kupę hajsu za walkę z Moneyem. Wszystko zależy od tego jak reagujesz na porażkę. Asię hejtowali tak jak każdego mistrza w UFC się hejtuje, ponieważ każdy szuka powodu do wytykania błędów. W ludzkiej głowie powstało przekonanie że mistrz ma być idealny. Tak jak powiedział trener GSP. „Musi wygrywać każdą walkę dominując w każdej rundzie”. Akurat Asi nie odbiło, bardziej mam wrażenie że spuściła z tonu przepraszając za to że nic nie mówiła o ojcu Rose. Jędrzejczyk to silny charakter i zawsze taka była, więc nie można mieć do niej pretensji za to że jest sobą. Tak jak GPS był zawsze skromny, tak Bisping był pyskaty. To jest piękno życia,

 • moon

  Nareszcie

 • Zawodnik32

  Raz wygrywasz raz przegrywasz. Po 3 porażkach z Shevchenko jakoś się nie złamała to i teraz wróci. Nie ma co siać teorii o złamaniu psychicznym itp.

 • mmamovieslap

  „kto nie pije, ten donosi…”