KSW potwierdza: Michał Andryszak vs Fernando Rodrigues Jr. na KSW 41 [UPDATE]

autor:
13 Listopad 2017
KSW potwierdza: Michał Andryszak vs Fernando Rodrigues Jr. na KSW 41 [UPDATE]

Według nieoficjalnych informacji, które podaje portal combate.com, na KSW 41 w Katowicach zobaczymy starcie Michała Andryszaka (19-6-0/1NC) z Fernando Rodriguesem Juniorem (11-3-0). Nie wiadomo jednak czy potencjalny pojedynek miałby statut mistrzowski.

Rodrigues pierwszą walkę w KSW stoczył z ówczesnym mistrzem Karolem Bedorfem (14-3-0), którego zastopował w drugiej rundzie starcia. Skazywany na porażkę Brazylijczyk bardzo sprawnie poradził sobie ze Szczecińskim Berserkerem, dając mu zasmakować goryczy porażki po prawie pięciu latach dominacji w KSW. W pierwszej obronie złota kategorii ciężkiej, tym razem mocno faworyzowany Fernando, padł po szesnastu sekundach walki, znokautowany przez Marcina Różalskiego.

Andryszak pierwszy raz zawalczył dla KSW w 2014 roku pokonując w pierwszej rundzie Paula Słowińskiego. Następny występ w KSW nie poszedł po jego myśli i przegrał z Michałem Włodarkiem przez TKO w pierwszej odsłonie. Odbudowując się solidnymi występami w organizacji ACB, Andryszak wskoczył za kontuzjowanego Karola Bedorfa na galę KSW 39, gdzie rozprawił się z Michałem Kitą dusząc go Anakondą.

Zatem czekamy na potwierdzenie (lub zdementowanie) wspomnianego pojedynku przez federację KSW.

Oryginalny artykuł combate.com możecie przeczytać tutaj.

UPDATE:
Federacja KSW oficjalnie potwierdziła pojedynek:

👑Królowie skończeń spotkają się na KSW 41 w Katowicach!👑🇵🇱️ Michał Andryszak stanie naprzeciw 🇧🇷 Fernando Santo Forte…

Opublikowany przez KSW na 13 listopada 2017

Komentarze