Niepokonany Salahdine Parnasse rywalem Łukasza Rajewskiego na KSW 41 w Katowicach

autor:
30 Listopad 2017
1
Niepokonany Salahdine Parnasse rywalem Łukasza Rajewskiego na KSW 41 w Katowicach

Przedstawienie dwóch zawodników na kartę KSW 41 w postaci Łukasza Rajewskiego (7-2-0/1NC) i świeżo zakontraktowanego Salahdine’a Parnasse (9-0-1) pozwoliło nam przypuszczać, że to oni staną naprzeciw siebie podczas Katowickiej gali z numerem 41. Tak się właśnie stało i w grudniu niepokonany Francuz skrzyżuje rękawice z reprezentantem Poznania.

Rajewski ostatni raz w klatce KSW widziany był podczas studyjnej edycji Konfrontacji z numerem 38, gdzie pokonał Sebastiana Romanowskiego poprzez jednogłośną decyzję. Wcześniej ”Raju” legitymował się serią czterech zwycięstw z rzędu, przerwaną na gali ACB 46 z powodu poważnego ze strony rywala, który wsadził Polakowi palec w oko, uniemożliwiając kontynuowanie pojedynku. Walka została uznana za nieodbytą.

Salahdine Parnasse mimo nieskażonego porażką rekordu, jest wciąż wielką niewiadomą, dlatego weryfikacja zaledwie 19-letniego Francuza na tle Rajewskiego, postawi go w odpowiednim miejscu kategorii piórkowej KSW. Po Parnasse możemy spodziewać się na pewno wszechstronności, dlatego, że jego rekord obfituje w poddania, decyzje oraz jedno TKO.

KSW 41 odbędzie się 23 grudnia w Katowickim Spodku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o