Ostra wypowiedź Colby’ego Covingtona na temat Jona Jonesa

15 Listopad 2017
0
Ostra wypowiedź Colby’ego Covingtona na temat Jona Jonesa
foto.: mmaweekly.com

Colby Covington (13-1; UFC: 8-1) ostatnimi czasu dał się poznać jako jeden z zawodników, który lubi podkręcać szum medialny wokół swojej osoby. Niedawno Chaos powiedział kilka niechlubnych słów o swoim byłbym współlokatorze Jonie Jonesie (22-1 1NC; UFC: 16-1 1NC) w wywiadzie dla Submission Radio.

Ten koleś jest fałszywy. Nie potrafię znieść jego słodkich tweetów do Georgesa St. Pierre’a. Wkur*ia mnie to. On próbuje zachowywać się jak święty. Pieprzy coś o modłach się za GSP. Zamknij mordę! Weź więcej koki i dalej zdradzaj swoją żonę. Jesteś dla mnie jeb*nym śmieciem.

Przez spory okres czasu dogadywaliśmy się bardzo dobrze mieszkając razem, ale ciężko się z nim żyło. Koleś jest brudasem, nie kąpał się i śmierdziało od niego. To chodzący chaos (red. zbieżność słów czy nawiązanie do własnego nickname’u?). Ciągle imprezował, zajmował się brudnymi interesami. Zszedł na złą ścieżkę, jednak zawsze udawał, że jest święty, że interesuje się religią i Bogiem. Teraz najzwyczajniej oszukuje swoich fanów. Ktoś musi wreszcie powiedzieć o nim prawdę. Jon nie jest świętym, nie jest nawet dobrą osobą.

Mówię szczerą prawdę, to fakty. Znam go lepiej, niż większość ludzi, mieszkałem z nim przez dwa lata.

 

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o