Otwarty media trening UFC 217: Joanna Jędrzejczyk też potrafi poddać

02 Listopad 2017

Fight Week w pełnej odsłonie! Na początek otwarty media trening przed UFC z najważniejszymi zawodnikami z głównej karty sobotniej gali w Nowym Jorku. Jak słychać po głosach rozentuzjazmowanego tłumu, fani wcale nie zapomnieli kim jest Georges St. Pierre. Jeden szczęśliwiec nie zapomni na pewno. Check it out!

Standardowo, Michael Bisping z pompą i zamieszaniem wokół siebie, wbijając na koniec małą szpilkę stronę GSP. Co jak co, ale nudno nie było co tylko potwierdza, że Brytyjczyk jest w gotowości bojowej.

Standardowo, pokaz umiejętności uderzania przez Cody’ego Garbrandta, który udowodnił, że szybkością ręce potrafią oszukać oko. Nie zabrakło popisowych kopnięć. Pokaz wprost proporcjonalnie odwrotny do umiejętności gry w kosza.

TJ Dillashaw potwierdza, że grappling nie musi być nudny. Idealny klimat muzyczny we współpracy z płynnym kunsztem techniki. Bestia…

Tylko obserwując sam media trening Joanny Jędrzejczyk, wrażenie pozostaje jedno. Jej rywalka ma duży problem. Plus rzadki widok… JJ też potrafi poddać.

Rose Namajunas wygląda przekonująco, ale czy na tyle, żeby w sobotę sięgnąć po pas?