R8: Luiz Destri Abdalla nowym rywalem Tomasza Drwala w walce wieczoru

01 Listopad 2017
R8: Luiz Destri Abdalla nowym rywalem Tomasza Drwala w walce wieczoru

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Najwyraźniej nie tylko MMA, ale również boks cierpi od kontuzji sportowców, w tym wypadku naprawdę na ostatnią chwilę po tym, jak z najważniejszej walki 2-giej edycji Wieczoru Walk R8, wypadł Vasil Ducar, który jeszcze wczoraj zapowiadał łatwe zwycięstwo nad Tomaszem Drwalem, a dzisiaj zmaga się dotkliwym złamaniem.

Nowym rywalem „Goryla”, będzie Luiz Destri Abdalla, z doświadczeniem w MMA (8-4) i kickboxingu (6-1). „Pakitao” mieszka i trenuje obecnie w Holandii, która jest kuźnią talentów i taki też jest sobotni przeciwnik Tomasza. Abdalla lubi kończyć walki w stójce, o czym świadczy jego rekord i pojedynki, które nie zostały oficjalnie wciągnięte do jego rekordu.

Wg włodarzy Wieczoru Walk R8, pozostałych 29 zawodników jest zdrowych i gotowych do weekendowej rywalizacji. Jednocześnie przypominamy, że wciąż jest jeszcze możliwość zakupu biletów na 2-gi Wieczór Walk R8, które możecie nabyć na stoisku przy Fitness Platinium Plaza od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 20:00 oraz Fitness Platinium Bratysławska od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 20:00. Do zobaczenia w sobotę na małej hali Tauron Arena!

Komentarze